Skriftstørrelse: A- A+

Velkomne til FylkesFOTOarkivet i Møre og Romsdal

FOTO DATABASAR

Ny database er klar

SØK BILETE - SØK NAMN på avbilda personar

Søke i "grensbuararkivet frå Aure kommune?

Skriv FAKf-100886 i feltet for "Foto ID" eller bruk FAKf-1264 i feltet for lokal signatur:

Søke i fotoarkivet til Rindal kommune, Fjellearkivet?

Skriv FAKf-100746 i feltet for "Foto ID" eller bruk FAKf-0002 i feltet for lokal signatur:

Søke i fotoarkivet til Sunnmøre Politidistrikt?

Skriv FAKf-100515 i feltet for "Foto ID" eller bruk FAKf-1109 i feltet for lokal signatur:

 

Den gamle databasen vert stengd i 2017

SØK BILETE - SØK NAMN på avbilda personar

Litt rettleiing i den gamle

FAK brukar siste kjende etternamn som etternamn på avbilda personar på bileta. Dette gjeld anten det er eit barnebilete, når personen vart gift, skild eller td. skifta namn når ho/han gifte seg 2.gang. Denne måten å registrere namn på gjev betre treff ved søk.

Døme: AM-95003.004106

"Tingar: Nancy Gundersen. Nancy Othilie Gundersen, fødd i Ålesund 1889, død 1959. Ho vart første gang gift i 1910 med Fritjof Gerhard Fredriksen…..... Nancy gifta seg andre gong Heltne."

I namnregisteret er ho registrert med fornamn Nancy Othilie Gundersen Fredriksen med etternamnet  Heltne

Merk at ein kan søke opp mellomnamnet Gundersen eller Fredriksen ved søka %Gundersen% eller %Fredriksen%  i førenamnfeltet:

Sende epost til ragnar.albertsen@ikamr.no eller ring 9084 5861 om du lurer på noko!

ARKIV OG SAMLINGAR

FAK-NR ARKIV LOKALT NR KOMM ANTALL EIER P-NR ADRESSE POSTSTED
FAKf-0001 Bjørlykke-arkivet   1534 1737 Bjørlykke, Per Jarle 6270 Samfjord Brattvåg
FAKf-0002 Fjelle-arkivet   1567 1100 Rindal Bygdemuseum 6557   Rindal
FAKf-0003 Ledig              
FAKf-0004 Volda   1519 1 Muren, Gerd Rotevatn 6150   Ørsta
FAKf-0005     1504 58 Aalesunds Museum 6002 R.Rønnebergs gt.16 Ålesund
FAKf-0006     1504 1 Drabløs, Hargaat 6002 Hellegata 2 Ålesund
FAKf-0007 Ringstad-arkivet   1525 100 Ringstad, Kolbjørn 6200 Stranda Stranda
FAKf-0008 Halås-arkivet   1551 500 Eide Historielag 6490 Eide Eide MR
FAKf-0009 Storegjerde-arkivet   1511 380 Syvde Sogelag 6140 Syvde Vanylven
FAKf-0011  Misfjord-arkivet   1502 241 Romsdalsmuseet 6400 Molde Molde
FAKf-0012  Ormset-arkivet   1569 4558 Ormset, Einar 6690 Aure Aure
FAKf-0013  Solem-samlinga   1504 27 Aalesunds Museum 6002 Ålesund Ålesund
FAKf-0014  Breivik-samlinga   1504 23 Aalesunds Museum 6002 Ålesund Ålesund
FAKf-0015     1515 1 FylkesFOTOarkivet 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0016     1515 1 Ringstad, Jens Peter 6400   Molde
FAKf-0017  Rindal kommune   1567 77 Rindal Bygdemuseum 6657 Rindal Rindal
FAKf-0018 = RDB.B 1034 Bjørnås-arkivet   1567 555 Rindal Bygdemuseum 6557 Rindal Rindal
FAKf-0019  Ranheimsæter-arkivet   1503 173 Norsk Folkemuseum   Bygdøy Oslo
FAKf-0020     1504 1 Strømsvåg, Anders   Ålesund Ålesund
FAKf-0021     1551 1 Holten, Endre 6490 Eide Eide MR
FAKf-0022  Diverse   1504 22 Wattø, Reidun 6004 Furmyrveien 38 Ålesund
FAKf-0023     1545 1 Oppstad, Haldis 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0024     1504 4 Rasmussen, Rudolf 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0025 Bendik-saker   1504 4 Alnes, Bendik og Elsa 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0026     1504 72 Walderhaug, Karl      
FAKf-0027 Bendik-saker   1504 166 Blindheim, Svein      
FAKf-0028     1504 1 FylkesFOTOarkivet i Møre og Romsdal 6000 Rasmus Rønnebergs gt. 16 Ålesund
FAKf-0029     1504 1 Riise, Bjørn 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0030 Legernes-arkivet   1535 1003 Legernes, Levor 6384 Vikebukt Vikebugt
FAKf-0031 Landbruksmuseeet   1535 69 Løset, Torolv 6384 Vikebukt Vikebugt
FAKf-0032 Landbruksmuseeet   1535 35 Kylling, Asmund 6384 Vikebukt Vikebugt
FAKf-0033 Landbruksmuseet   1535 63 Enge, Ellen Inger 6384 Vikebukt Vikebukt
FAKf-0034 Landbruksmuseet   1523   Amdam, Rolv 6240 Storvika Ørskog
FAKf-0035 Landbruksmuseet   1535 0 Nordgård, Oddvar 6384 Vikebukt Vikebugt
FAKf-0036     1539 102 Rauma Folkebiblotek 6300 Åndalsnes Rauma
FAKf-0037     1504 4 Aspøy Skoles Museum 6000   Ålesund
FAKf-0038 Aalesunds Museum   1504 30 Aalesunds Museum 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0039 Hurlen-samlinga   1504 60 Hurlen, Wenche 6000   Ålesund
FAKf-0040     1504 1 Bratteberg, Birthe 7000 Trondheim Trondheim
FAKf-0041 KOK-bilder   1504 1 FylkesFOTOarkivet 6002 Ålesund Ålesund
FAKf-0042     1567 2 Løseth, Lina Nergård 6657 Rindal Rindal
FAKf-0043 Sunndal   1563 45 Torske, Bernhard 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-0044     1504 4 Voldsdalen menighet 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0045     1504 4 Frikirken 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0046     1504 4 Den katolske kirke, Vår Frue Menighet 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0047     1504 4 Misjonskirken i Ålesund 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0048     1504 4 Frelsesarmeen i Ålesund 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0049     1504 8 Spjelkavik kirke 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0050     1504 6 Bedehusbevegelsen i Ålesund 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0051     1504 40 Adventistkirken i Ålesund 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0052     1504 2 Borgund Menighet 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0053     1504 32 Flaten, Helge 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0054 Sunnmøre Museum   1504 18 Sunnmøre Museum 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0055     1504 93 Orseth, Lars Endre 6001 Boks 803 Ålesund
FAKf-0056     1504 24 Leite, Kåre 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0057     1504 15 Eliassen, Per 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0058 Sol Ulvestad   1519 53 Ulvestad, Sol 6860 Lyngveien 55 Sandane
FAKf-0059 Sol Ulvestad   1519 18 Haugmo, Olav     Endavågen
FAKf-0060     1504 2 Skjelten, Severin 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0061     1524 7 Dale, Åshild 6214   Norddal
FAKf-0062   NORf-0001 1524 9 Dale, Kjellaug 6214   Norddal
FAKf-0063     1564 3 Berdal, Marie Therese 6214   Norddal
FAKf-0064     1524 17 Relling, Borgny Melchior 6214   Norddal
FAKf-0064     1524 17 Relling, Borgny Marie Melchior 6214   Norddal
FAKf-0065 Stafseth-arkivet   1504 34 Veibust, Erling     Ålesund
FAKf-0066 Røssaak-arkivet   1504 61 Røssaak, Egil 0 Storgata 2 Ålesund
FAKf-0067 Brudevoll-arkivet   1511 7 Brudevoll, Sverre 6140 Syvde Vanylven
FAKf-0068     1504 13 Aalesunds Museum 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0069     1504 22 Devold, Lauritz A 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0070     1531 9 Simonsen, Gunnvor Tusvik 6030 Langevåg Sula
FAKf-0071     1504 10 Skytterholm, Karl Helge 6010 Vika Terasse 5 Ålesund
FAKf-0072 Brudevoll-arkivet   1511 8530 Brudevoll, Sverre   Syvde Vanylven
FAKf-0073 Aasen-arkivet   1519 241 Aasen, Jon Harald 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0074 Aasen-arkivet   1519 80 Aasen, Jon Harald 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0075 Gjøsund-arkivet   1532 600 Giske kommune 6050 Valderøy Giske
FAKf-0076 Stranda Sogelag   1525 10 Furset, Edin 6200 Stranda Stranda
FAKf-0077 Stranda Sogelag   1525 20 Aurvåg, Petter 6200 Stranda Stranda
FAKf-0078 Stranda Sogelag   1525 110 Berge, Harald 6200 Stranda Stranda
FAKf-0079 Stranda Sogelag   1525 13 Lie, Edel 6200 Stranda Stranda
FAKf-0080 Stranda Sogelag   1525 42 Dimmen, Jan Olav 6200 Stranda Stranda
FAKf-0081 Stranda Sogelag   1525 14 Furset, Randi 6200 Stranda Stranda
FAKf-0082 Stranda Sogelag   1525 20 Langlo, Signy og Svein 6200 Stranda Stranda
FAKf-0083 Stranda Sogelag   1525 24 Langlo, Svanhild 6200 Stranda Stranda
FAKf-0084 Stranda Sogelag   1525 25 Ødegård, Per 6200 Stranda Stranda
FAKf-0085 Volda   1519 27 Nordal, Anne Steinsvik 6100   Volda
FAKf-0086 Kystverketet   1504 151 Kystverket, 3.distrikt 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0087     1504 2 Garshol, Per Oscar 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0088 Dale-arkiv   1504 10 Dale, Alv 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0090 Diverse   1545 1 Midsund, Anny 6410 Midsund Midsund
FAKf-0091 Haug-arkivet   1502 100 Romsdalsmuseet 6002 Molde Molde
FAKf-0092 Midtbø-arkivet   1557 100 Midtbø, Einar 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0093     1557 150 Gjemnes kommune 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0094 Volle-arkivet   1520 67 ? 6170 Vartdal Ørsta
FAKf-0095 Sætre-arkivet   1520 400 Sætre, Olav 6170 Vartdal Ørsta
FAKf-0096     1531 7 Bjørkavåg, Cecilie 6037 Eidsnes Sula
FAKf-0097     1531 21 Rødbekk, Arne   Fiskarstraand Sula
FAKf-0098.00001 Laugs-arkivet MRFL   1520 2 Møre og Romsdal Fotograflaug      
FAKf-0099 Sødahl-arkivet   1539 14 Sødahl, Einar Johan 6300 Åndalsnes Åndalsnes
FAKf-0102     1700 6 Nilsen, Grethe 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0104     1532 14 Giske, Elias     Valderøy?
FAKf-0106     1532 18 Godø, Harald P. 6065 Godøy Valderøy
FAKf-0107     1532 7 Alnes, Knut Dagfinn   Alnes Alnesgard
FAKf-0109     1532 11 Gjøsund, Hans Jakob 6040
6040
Gjøsund Vigra
FAKf-0110     1532 4 Gjøsund, Hans Otto 6040 Gjøsund Vigra
FAKf-0111     1532 3 Rørvik, Lars Arnfinn 6040 Gjøsund Vigra
FAKf-0112     1532 6 Walderhaug, Harald 0493 Hesteskoen 5A Oslo
FAKf-0113     1532 19 Roald, Knut Halvard 6040 Gjøsund Vigra
FAKf-0116     1504 3 Hurlen, Merethe 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0117 Ymse   1504 1 Farstad, Aud 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0118     1557 3 Angvik, Gerd   Angvik Angvik
FAKf-0119     1557 12 Angvik, Hans   Angvik Angvik
FAKf-0120     1557 2 Angvik, Ketil 6636 Angvik Angvik
FAKf-0121     1557 6 Angvik, Tormund 6636 Angvik Angvik
FAKf-0122     1557 2 Danielsen, Bergljot   Angvik Angvik
FAKf-0123     1557 15 Havdal, Aud Angvik 6636 Angvik Angvik
FAKf-0124     1557 5 Skjølsvik, Bergsvein 6636 Angvik Angvik
FAKf-0125     1557 3 Brubæk, Lars 6639 Angvik Angvik
FAKf-0126     1557 11 Brakstad, Ola L. 6636 Brakstad Angvik
FAKf-0127     1557 9 Gussiås, Gudrun 6636 Lia Angvik
FAKf-0128     1557 6 Gussiås, Hilda 6636 Brakstad Angvik
FAKf-0129     1557 33 Heggem, Nils Kristian   Osmarka Angvik
FAKf-0130     1557 13 Charbellet, Sigdis Heggem   Osmarka Osmarka
FAKf-0131     1557 2 Heggem, Borghild   Rotli Osmarka
FAKf-0132     1557 13 Rotlid, Ottar   Øie Osmarka
FAKf-0133     1557 10 Sorthe, Karen Gussiås   Heggem Osmarka
FAKf-0134     1557 4 Dyrli, Marie Istad   Heggem Osmarka
FAKf-0135     1557 8 Heggem, Erling   Heggem Osmarka
FAKf-0136     1557 24 Heggem, Johan Sigmund   Heggem, Nordigarden Osmarka
FAKf-0137     1557 4 Lilleeidet, Elin Solli 6631   Batnfjordsøra
FAKf-0138     1557 3 Bugge, Ingebjørg Hansen   Lønset Molde
FAKf-0139     1557 17 Fostervold, Åshild   Fostervoll Osmarka
FAKf-0140     1557 7 Dahlen, John Arne   Heggem Osmarka
FAKf-0141     1557 5 Hjelkrem, Fredrik 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0142     1557 3 Gimmnes, Kaspara 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0143     1557 2 Aspen, Lillian 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0144     1557 4 Krukhaug, Ingrid 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0145     1557 2 Tømmerbakke, Elisabeth 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0146     1557 3 Bakke, Kjell 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0147     1557 9 Storvik, Knut 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0148     1557 1 Halset, Petra 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0149     1557 5 Halseth, Edvard 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0150     1557 3 Måløy, Kristine 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0151     1557 23 Iversen, Ingolf Georg 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0152     1557 6 Orset, Ole Bjarte 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0153     1557 5 Langset, Ranveig og Lars Erling 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0154     1557 4 Aske, Ole Søren 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0155     1557 5 Høgtun Folkehøgskule v/ 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0156     1557 2 Ranheim, Anders 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0157     1557 4 Ranheim, Sigfred Magnar 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0158     1557 15 Bjerkeset, Alfhild 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0159     1557 9 Bjerkeset, Ole Hermand 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0160     1557 10 Bjerkeset, Lars L. 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0161     1557 8 Bjerkeset, Edvard 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0162     1557 8 Bjerkeset, Birgit Marianne 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0163     1557 15 Bjerkeset, Hans 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0164     1557 7 Bjerkeset, Jon A. 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0165     1557 7 Bjerkeset, Eldbjørn 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0166     1557 3 Heggem, Kjell 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0167     1557 4 Heggem, Ole M. 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0168     1557 14 Heggem, Arthur 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0169     1557 5 Rød, Einar 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0170     1557 5 Istad, Einar 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0171     1557 6 Schølberg, Jan Karstein 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0172     1557 3 Angvik Møbelfabrikk A/S 6693 Torvikbukt Torvikbukt
FAKf-0173     1557 2 Harstad, Jon Mareno 0   Gjemnes
FAKf-0174     1557 8 Silseth, Steinar 0   Gjemnes
FAKf-0175     1557 8 Silseth, Steinar 0   Gjemnes
FAKf-0176     1557 3 Rød, Erling 6631 Torvikbukt Batnfjordsøra
FAKf-0177     1557 4 Blakstad, Ellen 6631 Torvikbukt Batnfjordsøra
FAKf-0178     1557 13 Sævnes, Malmfrid Sletnes 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0179     1535 200 Hanekambhaug, Jenny 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0180     1535 4 Helland, Thor Olaf 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0181     1535 10 Leikarnes, Karsten 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0182     1535 23 Leikarnes, Leidulv 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0183     1535 1 Leikarnes, Sigmund 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0184     1535 1 Nakken, Eilif 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0185     1535 4 Tingvoll gard 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0186     1535 2 Krignstad, Ruth 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0187     1535 63 Kringstad, Turid 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0188     1535 81 Domaas, Oddmund 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0189     1535 12 Fedje, Dordi Husby 6002 Molde Molde
FAKf-0190     1535 30 Gjermundnes, Bjørg 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0191     1535 18 Vike, Henry 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0192     1535 150 Landbruksskulen på Gjermundnes 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0193     1535 2 Kringstad, Arne 6384
6384
Vikebukt Vestnes
FAKf-0194       1        
FAKf-0195 Ørskog Historielag   1523 1 Amdam, Ann-Kristin Haddal 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0196 Ørskog Historielag FAKf-0196 1523 13 Aure, Geir 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0197 Ørskog Historielag FAKf-0197 1523 8 Haddal, Turid Valbø 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0198 Ørskog Historielag   1523 87 Nybø, Ole Øystein 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1148 1523 27 Sæter, Randi 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1149 1523 14 Sæther, Jostein 6240 Ørskog  
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1150 1523 9 Daugstad, Johnny 0555 Oslo  
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1152 1523 12 Eide, Ove Jogeir 6240 Ørskog  
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1153 1523 35 Midthaug, Oddny 6240 Ørskog  
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1154 1523 24 Walbø, John Erik 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1155 1523 4 Andresen, Jan Wollert Wulfsberg 5154 Bønes  
FAKf-0198 Ørskog historielag FAKf-1156 1523 11 Wulfberg, Anders 0764 Oslo  
FAKf-0198 og FAKf-100570 Ørskog Historielag FAKf-1157 1523 6 Aars, Bente Camilla 2760 Bradbu  
FAKf-0198
FAKf-100686
Ørskog historielag FAKf-1151 1523 42 Seland, Inger Johanne 7052 Trondheim  
FAKf-0199 Ørskog Historielag   1523 6 Viset, Olav 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0200 Ørskog Historielag   1523 12 Abelseth, Kristian 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0201 Ørskog Historielag   1523 7 Grindvik, Trygve 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0202 Ørskog Historielag   1523 17 Knutsen, Aslaug 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0203 Ørskog Historielag FAKf-0203 1523 29 Amdam, Nils I. 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0204 Ørskog Historielag   1523 11 Amdam, Rolv 6240 Storvika Ørskog
FAKf-0205 Ørskog Historielag   1523 39 Gjære, Tore 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0206 Ørskog Historielag   1523 3 Viset, Kristine 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0207 Diverse   1504 5 Lømo, Narve 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0208 Austefjord   1519 1 Rotevatn, Johanne   Austefjord Volda
FAKf-0209 Smøla   1573 2 Aspaas, Ivar 6570 Veiholmen Smøla
FAKf-0210     1504 1 Hagesæter, Maria 5750 Odda  
FAKf-0211   IJF 1557 5 Folland, Inger Johanne     Gjemnes
FAKf-0212   BFL 1557 6 Fladvad, Brita     Gjemnes
FAKf-0213   AMFN 1557 1 Nielsen, Anne Marit Fladvad     Gjemnes
FAKf-0214   KGA 1557 2 Gaupseth, Kristin     Gjemnes
FAKf-0215   KST 1557 1 Stokke, Karstein     Gjemnes
FAKf-0216   MSK 1557 10 Skjærseth, Marvin     Gjemnes
FAKf-0217   OSK 1557 8 Skjærseth, Ole     Gjemnes
FAKf-0218   ELA 1557 68 Lamvik, Erna     Gjemnes
FAKf-0219 Hindhammer-arkivet RHI 1557 136 Hindhammer, Rolf 6636 Vollabakken 7 Angvik
FAKf-0220   KHO 1557 3 Hoem, Kristen     Gjemnes
FAKf-0221   RKV 1557 3 Kvalvaag, Rønnaug     Gjemnes
FAKf-0222   MLA 1557 1 Lange, Marta     Gjemnes
FAKf-0223   AKV 1557 8 Kvalvåg, Asbjørg     Gjemnes
FAKf-0224   ARE 1557 5 Reiten, Arne     Gjemnes
FAKf-0225   HAT 1557 5 Torvik, Hans  A     Gjemnes
FAKf-0226   SHA 1557 3 Halle, Sverre     Gjemnes
FAKf-0227   OTO 1557 4 Torvikhaug, Ole     Gjemnes
FAKf-0228   LEH 1557 1 Holten, Leif     Gjemnes
FAKf-0229   GEN 1557 5 Engdahl, Geir     Gjemnes
FAKf-0230   OMS 1557 6 Svendsen, Ole Mikal     Gjemnes
FAKf-0231   BRA 1557 4 Ranheim, Bernhard     Gjemnes
FAKf-0232   LVE 1557 5 Vestad, Liv     Gjemnes
FAKf-0233   OGR 1557 10 Grytli, Oddvar 6508 Fløya terrasse 11 Kristiansund
FAKf-0234   LBK 1557 6 Brubæk, Lars     Gjemnes
FAKf-0235   RAA 1557 12 Aandal, Reidar     Gjemnes
FAKf-0236   1557 5 Åndal, Erling     Gjemnes
FAKf-0237   AH 1557 6 Harstad, Arne P.     Gjemnes
FAKf-0238   NMS 1557 16 Nils Martin Sæther 6631 Batnfjordøra Gjemnes
FAKf-0239   MBJ 1557 6 Bjerkeset, Magne     Gjemnes
FAKf-0240   ANY 1557 7 Nygård, Andreas      
FAKf-0241   EGR 1557 16 Grønset, Elsa     Gjemnes
FAKf-0242   JNE 1557 15 Neergaard, John     Gjemnes
FAKf-0243   EKO 1557 6 Ohren, Else Karin   Batnfjordøra Gjemnes
FAKf-0244   FFR 1557 6 Fredrickson, Fredrik     Gjemnes
FAKf-0245   KAS 1557 6 Sjømæling, Kjell A.     Gjemnes
FAKf-0246   NAS 1557 3 Sjømæling, Nils A.     Gjemnes
FAKf-0247   AMY 1557 16 Myklebost, Amund     Gjemnes
FAKf-0248   SMY 1557 1 Myklebost, Svanhild     Gjemnes
FAKf-0249   HML 1557 6 Larsen, Helen Midtbø     Gjemnes
FAKf-0250   KMH 1557 6 Harstad, Kåre M.     Gjemnes
FAKf-0251   BFL? 1557 16 Flemsæter, Bjarte     Gjemnes
FAKf-0252   RGA 1557 10 Gagnat, Reidun     Gjemnes
FAKf-0253   IFL 1557 11 Flemmen, Inger     Gjemnes
FAKf-0254   MFL 1557 6 Flemmen, Maria     Gjemnes
FAKf-0255   LJM 1557 2 Mathisen, Liv Jorun     Gjemnes
FAKf-0256   BEN 1557 6 Endresen, Borghild     Gjemnes
FAKf-0257   GRA 1557 5 Ranheim, Gjertrud     Gjemnes
FAKf-0258   EEN 1557 7 Endresen, Emil     Gjemnes
FAKf-0259   MVI 1557 2 Vik, Margit     Gjemnes
FAKf-0260   KEN 1557 5 Endresen, Karla     Gjemnes
FAKf-0261   ESR 1557 10 Ranheim, Eirik Ståle     Gjemnes
FAKf-0262   EFU 1557 1 Furset, Erna     Gjemnes
FAKf-0263   AFU 1557 4 Furset, Anstein     Gjemnes
FAKf-0264   SBJ 1557 14 Bjerkeset, Solveig og Olav     Gjemnes
FAKf-0265   ESÆ 1557 24 Sæther, Eli og Per 6631 Batnfjordsøra
Persetra
Gjemnes
FAKf-0266   JOE 1557 15 Eriksen, Johan Erik     Gjemnes
FAKf-0267   SOR 1557 8 Ramstad, Solveig Haneseth     Gjemnes
FAKf-0268   TOS 1557 6 Skjærset, Tor Gunnar     Gjemnes
FAKf-0269   ARB 1557 3 Blakstad, Arnfinn     Gjemnes
FAKf-0270   INL 1557 2 Lossius, Ingar     Gjemnes
FAKf-0271   OLB 1557 2 Blakstad, Ole     Gjemnes
FAKf-0272   BOH 1557 14 Hyllnes, Borghild     Gjemnes
FAKf-0273   ELS 1557 3 Stokke, Ellen     Gjemnes
FAKf-0274   ODG 1557 14 Grønseth, Oddmund     Gjemnes
FAKf-0275   KRH 1557 7 Høgset, Kristoffer     Gjemnes
FAKf-0276   OLG 1557 3 Gimnæs, Ola Eldar     Gjemnes
FAKf-0277   GKN 1557 9 Knutset, Gudmund     Gjemnes
FAKf-0278   HOHE 1557 5 Heggemsli, Helge Ottar     Gjemnes
FAKf-0279   MSK 1557 5 Søvik, Magnhild     Gjemnes
FAKf-0280   STH 1557 1 Harstad, Stein Olav     Gjemnes
FAKf-0281   STO 1557 1 Torvik, Steinar     Gjemnes
FAKf-0282   TAS 1557 15 Silset, Tor Arnfinn     Gjemnes
FAKf-0283   LLØ 1557 11 Løvold, Leif     Gjemnes
FAKf-0284   HHO 1557 19 Hoftun, Erling og Halfrid     Gjemnes
FAKf-0299 MRFL-arkivet   1504 17 Møre og Romsdal Fotograflaug 6002   Ålesund
FAKf-0300 Rindal kommune   1567 77 Bolme, Odd 6657 Rindal Rindal
FAKf-0301 Nes-arkivet   1529 366 Nes, Petter 0 Stette, Nes Skodje
FAKf-0302 Fladmark-samlinga   1504 44 Fladmark, Ludvig     Ålesund
FAKf-0303 Håskjold-arkivet   1504 7 Håskjold, Sverre 6017 Vestre Furmyrv. 11 Ålesund
FAKf-0304 Torvik-arkivet   1571 547 Settemsdal, Christen 1410 Holtevn. 25b Kolbotn
FAKf-0305     1504 4 Gulliksen, Johan Weiberg 6021 Postboks 5094, Larsgården Ålesund
FAKf-0307 Otnes-arkivet   1571 586 Fjærli, Bjørn 6683 Vågland Halsa
FAKf-0309 Giske   1532 15 Sæther, Karen Randi 0 Giske Giske
FAKf-0310     1532 3 Sæther, Olgar H. 6050 Valderøy Giske
FAKf-0311     1532 6 Sæther, Arnhild 6050 Valderøy Giske
FAKf-0312     1532 7 Lervik, Herdis 6050 Valderøy Giske
FAKf-0313     1532 7 Valderhaug, Laurits 6050 Valderøy Giske
FAKf-0314     1532 28 Andestad, Halbjørg 6050 Valderøy Giske
FAKf-0316     1525 30 Kjellaug, Rusten 6200 Stranda Stranda
FAKf-0317 Stranda Sogelag HBEf-E-0001/14 1525 117 Stranda Sogelag 6200 Stranda Stranda
FAKf-0318 Stranda Sogelag   1525 27 Drege, Solveig 6200 Stranda Stranda
FAKf-0319 Stranda Sogelag FAKf-0319 1525 31 Helsem, Sverre 6200 Stranda Stranda
FAKf-0320 Stranda Sogelag FAKf-0320 1525 59 Helsem, Erling 6200 Stranda Stranda
FAKf-0321 Stranda Sogelag   1525 44 Furset, Roger 6200 Stranda Stranda
FAKf-0322 Stranda Sogelag FAKf-0322 1525 10 Giskehaug, Stein Inge 6200 Stranda Stranda
FAKf-0323 Stranda Sogelag   1525 4 Opsvik, Ole 6200 Stranda Stranda
FAKf-0324 Stranda Sogelag   1525 4 Slettvoll, Hans 6200 Stranda Stranda
FAKf-0325 Stranda Sogelag   1525 3 Lyse, Jostein 6200 Stranda Stranda
FAKf-0326 Stranda Sogelag   1525 6 Jelle, Oskar 6200 Stranda Stranda
FAKf-0327 Stranda Sogelag   1525 1 Jelle, Oskar 6200 Stranda Stranda
FAKf-0328 Stranda Sogelag   1525 11 Kjølås, Norvald 6200 Stranda Stranda
FAKf-0329 Høydal-arkivet Bakkane 1519 500 Klokk, Solvar og Kjell Harald Klokk (?) 0   Trondheim
FAKf-0330 Nerbøvik-arkivet   1519 30105 Nerbøvik, Jostein 6100   Volda
FAKf-0331 Barstad-arkivet, Brudavolltunet   1520 25 Brudavolltunet, Museum 6150 Åmdalen Ørsta
FAKf-0332 Liaan-arkivet   1504 700 Liaaen, Nils T. 0   Ålesund
FAKf-0333 Liaan-arkivet   1504 187 Liaan, Nils T. 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0334 Kornberg-arkivet   1519 101 Kornberg, Lasse 6100 Volda Volda
FAKf-0335     705 34 Torgersen, Solveig   Bulls gt. 2c Tønsberg
FAKf-0336 Lystad-arkivet|   1520 688 Fotograf Lystad A/S 0    
FAKf-0337 Huseby-bilder   1504 35 Huseby, Marit B. 0   Ålesund
FAKf-0338 Aure kommune   1569 10 Vik, Kirsten Torset 6690 Aure Aure
FAKf-0339 Aure kommune   1569 6 Vik, Erling 6690 Aure Aure
FAKf-0340 Aure kommune   1569 2 Vik, Marie 6690 Aure Aure
FAKf-0341 Aure kommune   1569 4 Vik, Marit 6690 Aure Aure
FAKf-0342 Aure kommune   1569 7 Ulfsnes, Sivert 6690 Aure Aure
FAKf-0343 Aure kommune   1569 2 Vaag, Målfrid og Hans 6690 Aure Aure
FAKf-0344 Aure kommune   1569 3 Husby, Konrad 6690 Aure Aure
FAKf-0345 Aure kommune   1569 1 Barlaup, Gunnhild 6690 Aure Aure
FAKf-0346 Aure kommune   1569 11 Aasgård, Per 6690 Aure Aure
FAKf-0347 Aure kommune   1569 2 Hjelen, Kristine 6690 Aure Aure
FAKf-0348 Aure kommune   1569 1 Hjelanes, Harald 6690 Aure Aure
FAKf-0349 Aure kommune   1569 9 Årvåg, Gerd Anna 6690 Aure Aure
FAKf-0350 Aure kommune   1569 15 Bakk, Randi 6690 Aure Aure
FAKf-0351 Aure kommune   1569 9 Sjøli, Oddleif 6690 Aure Aure
FAKf-0352 Aure kommune   1569 9 Gundersen, Elida 6690 Aure Aure
FAKf-0353 Aure kommune   1569 5 Ulfsnes, Jøran 6690 Aure Aure
FAKf-0354 Aure kommune   1569 19 Finset, Tore 6690 Aure Aure
FAKf-0355 Aure kommune   1569 12 Kalland, Inger 6690 Aure Aure
FAKf-0356 Aure kommune   1569 7 Oldervik, Kristi 6690 Aure Aure
FAKf-0357 Aure kommune   1569 8 Klaksvik, Solveig 6690 Aure Aure
FAKf-0358 Aure kommune   1569 6 Sundsby, Knut 6690 Aure Aure
FAKf-0359 Aure kommune   1569 2 Sundsby, Frode og Karen 6690 Aure Aure
FAKf-0360 Aure kommune   1569 22 Eines, Ola 6690 Aure Aure
FAKf-0361 Aure kommune   1569 20 Ruøy, Johannes 6690 Aure Aure
FAKf-0362 Aure kommune   1569   Lillebø, Kristi 6690 Aure Aure
FAKf-0363 Aure kommune   1569 7 Berg, Johan Ormset 6690 Aure Aure
FAKf-0364 Aure kommune   1569 7 Kalvik, John 6690 Aure Aure
FAKf-0365 Aure kommune   1569 4 Grimsmo, Bjørg 6693 Mjosundet Aure
FAKf-0366 Aure kommune   1569 2 Sletta, Gudrid 6690 Aure Aure
FAKf-0367 Aure kommune   1569 42 Ålmo, Borghild 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0368 Aure kommune   1569 8 Ormbostad, Alvhild 6690 Aure Aure
FAKf-0369 Aure kommune   1569 2 Engdal, Gerd 6690 Aure Aure
FAKf-0370 Aure kommune   1569 1 Cavanagh, Magnhild 6690 Aure Aure
FAKf-0371 Aure kommune   1569 6 Skarshaug, Astrid 6690 Aure Aure
FAKf-0372 Aure kommune   1569 1 Lesund, Oddbjørg 6690 Aure Aure
FAKf-0373 Aure kommune   1569 7 Fuglevaag, Astrid 6690 Aure Aure
FAKf-0374 Aure kommune   1569 11 Fuglevaag, Sigmund 6690 Aure Aure
FAKf-0375 Aure kommune   1569 2 Grimsmo, Olav Kåre 6693 Mjosundet Aure
FAKf-0376     1557 1 v/ Olav B. Nilsen 6631 Batnfjordsøra Gjemnes
FAKf-0377 Lyshol-arkivet   1528 173 Lyshol, Skjold 6230 Aure Sykkylven
FAKf-0378 Kirkhorn-arkivet   1502 340 Letnes, Svein Olav 6400 Molde Molde
FAKf-0379 Birkeland-arkivet   1502 9 Birkeland, Alf Erik Sæter 6400 Molde Molde
FAKf-0380 Ørskog Historielag FAKf-0380 fra nr 84 1523 117 Ørskog Historielag 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0381 Ymse   1502 22 Grønningsæter, Anne Marie 6400 Nøisomhedveien 19a Molde
FAKf-0382 Aure kommune   1569 5 Buhaug, Margit 6690 Aure Aure
FAKf-0383 Aure kommune   1569 5 Kjørsvik, John O. 6699 Kjørsvikbugen Aure
FAKf-0384 Aure kommune   1569 3 Sagli, Per 6699 Kjørsvikbugen Aure
FAKf-0385 Aure kommune   1569 5 Wik, Olga 6699 Kjørsvikbugen Aure
FAKf-0386 Aure kommune   1569 16 Wessel, Mali 6699 Kjørsvikbugen Aure
FAKf-0387 Aure kommune   1569 4 Barlaup, Kjell 6690 Aure Aure
FAKf-0388 Aure kommune   1569 1 Cavanagh, Magnhild 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0389 Aure kommune   1569 1 Eide, Alf Johan 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0390 Aure kommune   1569 1 Eide, Astrid Kletten 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0391 Aure kommune   1569 1 Gjerde, Jorun 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0392 Aure kommune   1569 4 Gjestad, Arnt A. 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0393 Aure kommune   1569 2 Grimsmo, John Margido 6690 Aure Aure
FAKf-0394 Aure kommune   1569 6 Grimsmo, Olav Kåre 6690 Aure Aure
FAKf-0395 Aure kommune   1569 27 Aarvåg, Marie Fevelen 6690 Aure Aure
FAKf-0396 Aure kommune   1569 1 Espset, Ragnhild 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0397 Aure kommune   1569 1 Gjerde, Einar 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0398 Aure kommune   1569 13 Skogset, Svanhild 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0399 Aure kommune   1569 6 Farstad, Hanna 6690 Aure Aure
FAKf-0400 Aure kommune   1569 4 Roksvåg, John 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0401 Aure kommune   1569 8 Kristiansen, Leif 6690 Aure Aure
FAKf-0402 Aure kommune   1569 10 Aas, Håkon 6690 Aure Aure
FAKf-0403 Aure kommune   1569 2 Dromnes, Ellen 6690 Aure Aure
FAKf-0404 Aure kommune   1569 1 Dromnes, Oddlaug 6690 Aure Aure
FAKf-0405 Aure kommune   1569 15 Dromnes, Aud 6690 Aure Aure
FAKf-0406 Aure kommune   1569 5 Dromnes, Martin 6690 Aure Aure
FAKf-0407 Aure kommune   1569 18 Wigum, John 6690 Aure Aure
FAKf-0408 Aure kommune   1569 16 Fuglevaag, Åse 6690 Aure Aure
FAKf-0409 Aure kommune   1569 12 Lien, Olav K. 6690 Aure Aure
FAKf-0410 Aure kommune   1569 2 Lien, Asmund 6690 Aure Aure
FAKf-0411 Aure kommune   1569 1 Lien, Magnar 6690 Aure Aure
FAKf-0412 Aure kommune   1569 11 Bergfald, Torgeir 6690 Aure Aure
FAKf-0413 Aure kommune   1569 3 Bergfald, Ivar 6690 Aure Aure
FAKf-0414 Aure kommune   1569 35 Ertvaag, Birger 6690 Aure Aure
FAKf-0415 Aure kommune   1569 6 Opsal, Lars Bergfall 6690 Aure Aure
FAKf-0416 Aure kommune   1569 6 Skogset, Kristen Einar 6690 Aure Aure
FAKf-0417 Aure kommune   1569 12 Aarsund, Ola 6690 Aure Aure
FAKf-0418 Aure kommune   1569 7 Kalland, Odd 6690 Aure Aure
FAKf-0419 Aure kommune   1569 7 Kalland, Malena 6690 Aure Aure
FAKf-0420 Aure kommune   1569 3 Kallandsvik, Marit 6690 Aure Aure
FAKf-0421 Aure kommune   1569 12 Melland, Ottar 6690 Aure Aure
FAKf-0422 Aure kommune   1569 5 Sæther, Karen 6690 Aure Aure
FAKf-0423 Aure kommune   1569 7 Folde, Marit 6690 Aure Aure
FAKf-0424 Aure kommune   1569 6 Heggem, Gerd 6690 Aure Aure
FAKf-0425 Aure kommune   1569 1 Nordlandet Grendehus 6690 Aure Aure
FAKf-0427 Halsa kommune   1571 7 Botten, Anna Stokke 6686 Valsøybotn Halsa
FAKf-0428 Halsa kommune   1571 4 Leirvik, Kåre 6686 Valsøybotn Halsa
FAKf-0429 Halsa kommune   1571 4 Stokke, Asbjørn 6686 Valsøybotn Halsa
FAKf-0430 Halsa kommune   1571 2 Stokke, Olaus 6687 Valsøyfjord Halsa
FAKf-0431 Ørskog Historielag   1523 11 Eide, Ingrid Sveen 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0432 Ørskog Historielag FAKf-0432 fra nr 7 1523 16 Lid, Jon 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0433 Ørskog Historielag   1523 9 Gjære, Kolbjørn 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0434 Ørskog Historielag   1523 2 Tenfjord, Tore 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0435 Ørskog Historielag   1523 12 Ørskog Folkebibliotek 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0436 Ørskog Historielag   1523 11 Ørskog, Waldemar Henry 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0437 Ørskog Historielag   1523 7 Nordang, Karl 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0438 Ørskog Historielag   1523 10 Sjøholt, Aud Flor 6360 Åfarnes Ørskog
FAKf-0439 Ørskog Historielag   1523 1 Kvernberg, Kari 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0440 Ørskog Historielag   1523 1 Vestre, Randi Fylling 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0441 Ørskog Historielag   1523 20 Skjelten, Jon 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0442 Ørskog Historielag   1523 21 Frøysedal, Paul 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0443 Ørskog Historielag   1523 5 Gjære, Turid 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-0445 Stranda Sogelag HBEf-F-0001/14 1525 14 Kjølen, Randi 6200 Stranda Stranda
FAKf-0446 Stranda Sogelag HBEf-G-0001/5 1525 5 Gjerde, Petter 6200 Stranda Stranda
FAKf-0447 Stranda Sogelag HBEf-H-0001/14 1525 38 Diverse -Stranda Sogelag/ Harald Berge 6200 Stranda Stranda
FAKf-0448 Stranda Sogelag STHf-A-0001/15 1525 15 Parr, Tora 6200 Stranda Stranda
FAKf-0449 Stranda Sogelag STHf-B-0001/5 1525 5 Overvold 6200 Stranda Stranda
FAKf-0450 Stranda Sogelag JODf-M-0001/5 1525 5 Langelo, Lars 6200 Stranda Stranda
FAKf-0451 Stranda Sogelag JODf-N-0001/6 1525 6 Langelo, Kjell 6200 Stranda Stranda
FAKf-0452 Stranda Sogelag JODf-O-0001/14 1525 12 Gjerde, Gudmund 6200 Stranda Stranda
FAKf-0453 Stranda Sogelag JODf-P-0001/6 - FAKf-0453 1525 10 Øie, Bjørg og Karl Johan 6200 Stranda Stranda
FAKf-0454 Stranda Sogelag EHOf-A-0001/1 1525 1 Frøysa, Nilla 6200 Stranda Stranda
FAKf-0455 Stranda Sogelag EHOf-B-0001/3 1525 3 Frøysa, Nils P. 6200 Stranda Stranda
FAKf-0456 Stranda Sogelag EHOf-B-0001/3 1525 1 Frøysa, Olav N. 6200 Stranda Stranda
FAKf-0457 Stranda Sogelag EHOf-D-0001/1 1525 1 Brekke, Nelly 6200 Stranda Stranda
FAKf-0458 Stranda Sogelag EHOf-D-0001/1 1525 9 Hole, Erling 6200 Stranda Stranda
FAKf-0459 Stranda Sogelag EHOf-F-0001/1 1525 1 Frøysa, Aslaug 6200 Stranda Stranda
FAKf-0460 Stranda Sogelag EHOf-G-0001/4 1525 4 Vollsæter, Ingebjørg 6200 Stranda Stranda
FAKf-0461 Stranda Sogelag EHOf-H-0001/6 1525 6 Tynes, Randi Vollset 6200 Stranda Stranda
FAKf-0462 Stranda Sogelag EHOf-I-0001/2 1525 1 Hole, Ole 6200 Stranda Stranda
FAKf-0463 Stranda Sogelag EHOf-J-0001/3 - FAKf-0463 1525 5 Helset, Ragnhild 6200 Stranda Stranda
FAKf-0464 Stranda Sogelag EHOf-K-0001/3 1525 3 Lade, Gunvor 6200 Stranda Stranda
FAKf-0465 Stranda Sogelag EHOf-L-0001/3 1525 3 Hauge, Oliver 6200 Stranda Stranda
FAKf-0466 Stranda Sogelag EHOf-M-0001/2 1525 2 Hauge, Knut 6200 Stranda Stranda
FAKf-0467 Stranda Sogelag EHOf-N-0001/2 1525 2 Rørhuus-Øie, Aslaug 6200 Stranda Stranda
FAKf-0468 Stranda Sogelag EHOf-O-0001/2 1525 2 Helbostad, Jorunn 6200 Stranda Stranda
FAKf-0469 Grebstad   1528 1 Grebstad, Per Arne 6230 Aure Sykkylven
FAKf-0470 Aasen-arkivet?   1519 41 Aasen, Agnes 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0471 Aasen-arkivet?   1519 30 Aasen, Solveig 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0473 Bendik-saker   1504 4 Aasen, Otto     Ålesund
FAKf-0474 Kleiven-saker   1504 2 Kleiven, Kåre og Rune     Ålesund
FAKf-0475 Fylling-arkivet   1531 16000 Fylling, Steinar 6030 Hølevegen 63, Langevåg Sula
FAKf-0477 Håndverk   1504 15 Øverland, Ruth Flaathe 6008 Nørvegt 30c Ålesund
FAKf-0478 Håndverk   1504 23 Furholm, Sølvi 6002 O. A. Devolds gate 7B Ålesund
FAKf-0479 Ymse   1504 6 Bjørge, Dagfinn     Ålesund
FAKf-0481 Aure kommune   1569 4 Våg, Klara      
FAKf-0482 Aure kommune   1569 5 Todal, Per Anders      
FAKf-0483 Aure kommune   1569 22 Todal, Eirik S. 6690 Aure Aure
FAKf-0484 Aure kommune   1569 5 Hjelen, Olav B. 6690 Aure Aure
FAKf-0485 Aure kommune   1569 15 Klaksvik, Johannes 6690 Aure Aure
FAKf-0486 Aure kommune   1569 7 Pettersen, Tor 6690 Aure Aure
FAKf-0487 Aure kommune   1569 8 Hjelen, Ole P. 6689 Aure Aure
FAKf-0488 Aure kommune   1569 3 Torstuen, Anne 6689 Aure Aure
FAKf-0489 Aure kommune   1569 2 Hjelen, Hans K. 6689 Aure Aure
FAKf-0490 Aure kommune   1569 2 Myrvang, Bergljot 6689 Aure Aure
FAKf-0491 Aure kommune   1569 1 Årvåg, Terje 6689 Aure Aure
FAKf-0492 Aure kommune   1569 1 Åsgård, Astrid 6689 Aure Aure
FAKf-0493 Aure kommune   1569 4 Mæhle, Kari 6689 Aure Aure
FAKf-0494 Aure kommune   1569 5 Haugen, Ragnhild Sjøli 6689 Aure Aure
FAKf-0495 Aure kommune   1569 4 Bakk, Anna 6690 Aure Aure
FAKf-0496 Aure kommune   1569 5 Mæle, Ottar 6690 Aure Aure
FAKf-0497 Aure kommune   1569 14 Årvåg, Ivar 6690 Aure Aure
FAKf-0498 Aure kommune   1569 15 Aarvåg, Ola O. 6690 Aure Aure
FAKf-0499           0    
FAKf-0499 Aure kommune   1569 4 Hagen, Jorunn 6690 Aure Aure
FAKf-0500 Aure kommune   1569 10 Mæle, Jakob 6690 Aure Aure
FAKf-0501 Aure kommune   1569 2 Bratset, Marie 6690 Aure Aure
FAKf-0502 Aure kommune   1569 7 Ulfsnes, Reidar 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0503 Aure kommune   1569 3 Røv, August 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0504 Aure kommune   1569 1 Jøsøy, Margit 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0505 Aure kommune   1569 1 Sandøy, Johanna 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0506 Aure kommune   1569 4 Birkeland, Rigmor 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0507 Aure kommune   1569 2 Olsvik, Hans 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0508 Aure kommune   1569 15 Espeseth, Johanna 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0509 Aure kommune   1569 4 Haltbakk, Johannes 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0510 Aure kommune   1569 1 Strømmen, Berit 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0511 Aure kommune   1569 15 Todal, Hildur 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0512 Aure kommune   1569 3 Todal, Unni Elden 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0513 Aure kommune   1569 3 Vingsnes, Nils 6690 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0514 Aure kommune   1569 3 Thevi, Odlaug 6690 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0515 Aure kommune   1569 5 Roksvåg, Bergljot 6694 Foldfjorden Aure
FAKf-0516 Aure kommune   1569 5 Aarsund, Ola 6693 Mjosundet Aure
FAKf-0517 Aure kommune   1569 5 Folde, Kåre 6514 Vinkelveien 17 Kristiansund
FAKf-0518 Aure kommune   1569 2 Husby, Jonas 6694 Foldfjorden Kristiansund
FAKf-0519 Aure kommune   1569 1 Folde, Åge Chr.      
FAKf-0520 Aure kommune   1569 6 Bratset, Katja 6693 Mjosundet Aure
FAKf-0521 Aure kommune   1569 7 Anderson, Helge Wessel 7016 Neufeldts gt 12 Trondheim
FAKf-0522 Aure kommune   1569 1 Ledal, Ingrid 6699 Kjørsvikbugen Aure
FAKf-0523     1504 2 Nørvåg, Marit 6006 Søvollen 31 Ålesund
FAKf-0524 Gausdal-arkivet   1504 1350 Gausdal 6006   Ålesund
FAKf-0525 Sunndal Museumslag   1563 23 ? 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-0526.W Widerøe-arkivet
Volda kommune
  1519   Volda kommune 6100   Volda
FAKf-0527.W Widerøe-arkivet
Sykkylven kommune
  1528 135 Sykkylven kommune 1528 Aure Sykkylven
FAKf-0528 Dale-arkiv   1504   Dale, Alv 6004 Hatlasvingen allé Ålesund
FAKf-0529 Dale-arkiv   1504   Dale, Alv 6004 Hatlasvingen allé Ålesund
FAKf-0530 Dale-arkiv   1504 18517 Dale, Alv 6004 Hatlasvingen allé Ålesund
FAKf-0531 Dale-arkiv   1504 13835 Dale, Alv 6004 Hatlasvingen allé Ålesund
FAKf-0532 Dale-arkiv   1504 1890 Dale, Alv 6004 Hatlasvingen allé Ålesund
FAKf-0534 Sykkylven   1528 20 Andestad, Leif 6230 Andestad Sykkylven
FAKf-0535 Sykkylven   1528 17 Andestad, Oddlaug 6230 Andestad Sykkylven
FAKf-0536 Sykkylven   1528 6 Yksnøy, Inger Margrethe 6230 Sykkyven Sykkylven
FAKf-0537 Sykkylven   1528 8 Skrede, Annbjørg 6220 Straumgjerde Sykkylven
FAKf-0538 Sykkylven   1528 14 Hole, Jon 6230 Høgebøane Sykkylven
FAKf-0539 Sykkylven   1528 6 Hole, Leonard 6230   Sykkylven
FAKf-0540 Sykkylven   1528 6 Hovet, Olga 6220   Stranda
FAKf-0541 Sykkylven   1528 4 Høidal, Eldar 6220 Straumgjerde Sykkylven
FAKf-0542 Sykkylven   1528 4 Solevåg, Laila 6230 Blindheimsbakkane Sykkylven
FAKf-0543 Sykkylven   1528 12 Strømme, Petter Andreas 6230 Grebstad Sykkylven
FAKf-0544 Sykkylven   1528 5 Hole, Ruth S. 6230   Sykkylven
FAKf-0545 Sykkylven   1528 5 Søvik,Torkjell 6230   Sykkylven
FAKf-0546 Sykkylven   1528 2 Øvergård, Oddhild 6222 Ikornes Sykkylven
FAKf-0547 Sykkylven   1528 5 Straumsheim, Olav 6230   Sykkylven
FAKf-0548 Sykkylven   1528 4 Berg, Vidar 6230   Sykkylven
FAKf-0549 Sykkylven   1528 4 Lødemel, Jorunn 6230   Sykkylven
FAKf-0550 Sykkylven   1528 3 Eidem, Borghild 6230   Sykkylven
FAKf-0551 Sykkylven   1528 13 Løseth, Jostein 6230 Søvikdal Sykkylven
FAKf-0552 Sykkylven   1528 3 Kleppe, Olai 6220 Straumgjerde Sykkylven
FAKf-0553 Sykkylven   1528 6 Drabløs, Kjetil 6230   Sykkylven
FAKf-0554 Sykkylven   1528 5 Aure, Margrethe Haugseth 6230   Sykkylven
FAKf-0555 Sykkylven   1528 15 Andestad, Sverre 6230   Sykkylven
FAKf-0556 Sykkylven   1528 5 Straumsheim, Olav 6230 Sykkylven Sykkylven
FAKf-0557 Sykkylven   1528 11 Vinje, Elias 6230 Sykkylven Sykkylven
FAKf-0558 Sykkylven   1528 1 Skotte, Reidar 6230 Sykkylven Sykkylven
FAKf-0559 Sykkylven   1528 2 Melseth, Margrethe 6230 Ramstaddal Sykkylven
FAKf-0560           0    
FAKf-0561 Volda   1519 176 Lyngnes, Solveig   Vevendelvn. 2A Volda
FAKf-0563 Fladmark   1504 9 Fladmark, Petter Ludvig 6000   Ålesund
FAKf-0564 Ellefsen   1504 6 Ellefesen, Einar 6000   Ålesund
FAKf-0565 Hjelle   1504 12 Hjelle, Ludvik 6000   Ålesund
FAKf-0566 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM   1519 25 Fyrmuseet i Dalsfjorden   Dalsfjorden Volda
FAKf-0567 Volda, Dalsfjorden   1519 11 Drabløs, Gerd   Dalsfjorden Volda
FAKf-0568 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Holte, kjellaug   Dalsfjorden Volda
FAKf-0569 Volda, Dalsfjorden   1519 3 Løvik, Ola   Dalsfjorden Volda
FAKf-0570 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Melby, Åse   Dalsfjorden Volda
FAKf-0571 Volda, Dalsfjorden   1519 12 Rønnestad, Leif   Dalsfjorden Volda
FAKf-0572 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Vatne, Johan   Dalsfjorden Volda
FAKf-0573 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Velle, Karstein   Dalsfjorden Volda
FAKf-0574 Volda, Dalsfjorden   1519 30 Viken, Kjell   Dalsfjorden Volda
FAKf-0575 Volda, Dalsfjorden   1519       Dalsfjorden Volda
FAKf-0576 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Dalebø, Oddbjørn   Dalsfjorden Volda
FAKf-0577 Volda, Dalsfjorden   1519 35 Eidset, Arne   Dalsfjorden Volda
FAKf-0578 Volda, Dalsfjorden   1519 3 Lillebø, Ruth   Dalsfjorden Volda
FAKf-0579 Volda, Dalsfjorden   1519 12 Steinsvik, Hans   Dalsfjorden Volda
FAKf-0580 Volda, Dalsfjorden   1519 12 Øverberg, Agnis   Dalsfjorden Volda
FAKf-0581 Volda, Dalsfjorden   1519 9 Aksnes, Kjellaug   Dalsfjorden Volda
FAKf-0582 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Høglo, Borgny   Dalsfjorden Volda
FAKf-0583 Volda, Dalsfjorden   1519 7 Løvik, Judit   Dalsfjorden Volda
FAKf-0584 Volda, Dalsfjorden   1519 10 Fløtre, Johs.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0585 Volda, Dalsfjorden   1519 5 Haugen, Aslaug   Dalsfjorden Volda
FAKf-0586 Volda, Dalsfjorden   1519 6 Haugen, Paula   Dalsfjorden Volda
FAKf-0587 Volda, Dalsfjorden   1519 6 Klokk, Ingebjørg   Dalsfjorden Volda
FAKf-0588 Volda, Dalsfjorden   1519 6 Lauvstad, Olav L.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0589 Volda, Dalsfjorden   1519 5 Lauvstad, Per Tore   Dalsfjorden Volda
FAKf-0590 Volda, Dalsfjorden   1519 3 Nakken, Jan   Dalsfjorden Volda
FAKf-0591 Volda, Dalsfjorden   1519 21 Sivertstøl, Margrethe   Dalsfjorden Volda
FAKf-0592 Volda, Dalsfjorden   1519 6 Skalde, Sigrun   Dalsfjorden Volda
FAKf-0593 Volda, Dalsfjorden   1519 4 Sæterås, Paul   Dalsfjorden Volda
FAKf-0594 Volda, Dalsfjorden   1519 15 Eidså, Anfred   Dalsfjorden Volda
FAKf-0595 Volda, Dalsfjorden   1519 24 Furnes, Ingebjørg   Dalsfjorden Volda
FAKf-0596 Volda, Dalsfjorden   1519 10 Myklebust, Bjarne   Dalsfjorden Volda
FAKf-0597 Volda, Dalsfjorden   1519 21 Mårstøl, Norvald   Dalsfjorden Volda
FAKf-0598 Volda, Dalsfjorden   1519 18 Mårstøl, Åsta   Dalsfjorden Volda
FAKf-0599 Volda, Dalsfjorden   1519 26 Vassbakke, Hans   Dalsfjorden Volda
FAKf-0600 Volda, Dalsfjorden   1519 23 Åmelfot, Oddlaug   Dalsfjorden Volda
FAKf-0601 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Åmelfot, Solaug   Dalsfjorden Volda
FAKf-0602 Volda, Dalsfjorden   1519 9 Grebstad, Leidulf, Ingeborg og Per Magne   Dalsfjorden Volda
FAKf-0603 Volda, Dalsfjorden   1519 4 Dalsfjord skule   Dalsfjorden Volda
FAKf-0604 Volda, Dalsfjorden   1519 17 Åmelfot, Agnes   Dalsfjorden Volda
FAKf-0605 Volda, Dalsfjorden   1519 9 Steinsvik, Lars O. 6120 Folkestad Volda
FAKf-0606 Volda, Dalsfjorden   1519 7 Selbervik, Kjellrun 6120 Folkestad Volda
FAKf-0607 Volda, Dalsfjorden   1519 12 Dalebø, Gunnhild   Dalsfjorden Volda
FAKf-0608 Volda, Dalsfjorden   1519 6 Nilsen, Elias   Dalsfjorden Volda
FAKf-0609 Volda, Dalsfjorden   1519 11 Hjelle, Rolleiv   Dalsfjorden Volda
FAKf-0610 Volda, Dalsfjorden   1519 11 Rangsæther, Gunnhild   Dalsfjorden Volda
FAKf-0611 Volda, Dalsfjorden   1519 15 Hjelle, Helge   Dalsfjorden Volda
FAKf-0612 Volda, Dalsfjorden   1519 6 Haftorsen, Cicilie   Dalsfjorden Volda
FAKf-0613 Volda, Dalsfjorden   1519 9 Hausund, Magni 6133 Laustad Volda
FAKf-0614 Volda, Dalsfjorden   1519 21 Hjelle, Hans M. 6120 Folkestad Volda
FAKf-0615 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Løndal, Amund 6133 Laustad Volda
FAKf-0616 Volda, Dalsfjorden   1519 3 Ulvestad, Hans 6422 Gamleveien 8 Molde
FAKf-0617 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Gjøsdal, Karstein 6133 Laustad Volda
FAKf-0618 Volda, Dalsfjorden   1519 9 Melby, Åse   Dalsfjorden Volda
FAKf-0619 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Drabløs, Jostein   Dalsfjorden Volda
FAKf-0620 Volda, Dalsfjorden   1519 27 Løvik, Lars K.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0621 Volda, Dalsfjorden   1519 20 Reite, Aslaug   Dalsfjorden Volda
FAKf-0622 Volda, Dalsfjorden   1519 4 Solevåg, Brandal   Dalsfjorden Volda
FAKf-0623 Volda, Dalsfjorden   1519 9 Sætre, Ivar A.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0624 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Sætre, Steinar   Dalsfjorden Volda
FAKf-0625 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Olsen, Haldis   Dalsfjorden Volda
FAKf-0626 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Bjørneset, Torbjørg   Dalsfjorden Volda
FAKf-0627 Volda, Dalsfjorden   1519 6 Ulvestad, Elias L.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0628 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Molvik, Alfhild   Dalsfjorden Volda
FAKf-0629 Volda, Dalsfjorden   1519 8 Molvik, R.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0630 Volda, Dalsfjorden   1519 5 Drabløs, Magne   Dalsfjorden Volda
FAKf-0631 Volda, Dalsfjorden   1519 5 Sætre, Per A.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0632 Volda, Dalsfjorden   1519 3 Sætre, Per K.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0633 Volda, Dalsfjorden   1519 3 Sætreås, Torbjørn   Dalsfjorden Volda
FAKf-0634 Volda, Dalsfjorden   1519 5 Sætre, Odd   Dalsfjorden Volda
FAKf-0635 Volda, Dalsfjorden   1519 10 Stubbmo, Olaug   Dalsfjorden Volda
FAKf-0636 Volda, Dalsfjorden   1519 13 Kvangarsnes, Ragnhild 6120 Folkestad Volda
FAKf-0637 Volda, Dalsfjorden   1519 15 Reite, Knut P.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0638 Volda, Dalsfjorden   1519 16 Ulvestad, Elias P.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0639 Volda, Dalsfjorden   1519 15 Vartdal, Børre Leiv   Dalsfjorden Volda
FAKf-0640 Volda, Dalsfjorden   1519 11 Thorvik, Ruth S.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0641 Volda, Dalsfjorden   1519 8 Ulvestad, Elias L.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0642 Volda, Dalsfjorden   1519 4 Løvik, Ola S.   Dalsfjorden Volda
FAKf-0643 Volda, Dalsfjorden   1519 5 Dalebø, Jarle   Dalsfjorden Volda
FAKf-0644 Volda, Dalsfjorden   1519 13 Eidheim, Rolf   Dalsfjorden Volda
FAKf-0645 Volda, Dalsfjorden   1519 8 Steinsvik, Jon   Dalsfjorden Volda
FAKf-0646 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Koppen, Petra   Dalsfjorden Volda
FAKf-0647 Volda, Dalsfjorden   1519 4 Koppen, Jakob   Dalsfjorden Volda
FAKf-0648 Volda, Dalsfjorden   1519 4 Velsvik, Jakob   Dalsfjorden Volda
FAKf-0649 Volda, Dalsfjorden   1519   Welsvik, Robert   Dalsfjorden Volda
FAKf-0650 Skodje   1529 2 Høeg, Jan 0775 Dalsveien 46 Oslo
FAKf-0651 Bendik-saker   1504 20 ?     Ålesund
FAKf-0652 Ymse-bilder   1504 4       Ålesund
FAKf-0653 Vollan   1504 5 Vollan, Odd     Ålesund
FAKf-0654 Ymse   1504 40 Ryvarden, Ingebjørg Eia 0371 Blinderveien 46c Oslo
FAKf-0655 Nerland-bilder   1504 8 FylkesFOTOarkivet     Ålesund
FAKf-0656 Stafseth-bilder   1504 18 Stafseth, Tor 6000 Harhaug gt.43 Ålesund
FAKf-0657 Mona-bilder   1504 18 Martinussen, Mona 6000 Kirkegt. Ålesund
FAKf-0658 Bendik-saker   1504 172 Diverse 0    
FAKf-0659 Stranda sogelag   1525 10 Ødegård, Lars 6200 Stranda Stranda
FAKf-0660 Stranda sogelag   1525 16 Langlo, Inge 6200 Stranda Stranda
FAKf-0661 Stranda sogelag   1525 12 Emdal, Peter 6200 Stranda Stranda
FAKf-0662 Stranda sogelag   1525 11 Overvoll, Svanaug 6200 Stranda Stranda
FAKf-0663 Stranda sogelag   1525 6 Langlo, Turid Fevang 6200 Stranda Stranda
FAKf-0664 Stranda sogelag   1525 5 Solli, Lars 6200 Stranda Stranda
FAKf-0665 Stranda sogelag   1525 6 Hagen, Gunvor Sande 6200 Stranda Stranda
FAKf-0666 Stranda sogelag   1525 6 Vike, Sigfrid 6200 Stranda Stranda
FAKf-0667 Stranda sogelag   1525 6 Øye, Karsten 6200 Stranda Stranda
FAKf-0668 Stranda sogelag FAKf-0668 1525 79 Langlo, Gerd 6200 Solbergvegen 8, Stranda Stranda
FAKf-0669 Stranda sogelag   1525 1 Langlo, Lars S. 6200 Stranda Stranda
FAKf-0670 Stranda sogelag   1525 18 Hagebakk, Svein 6200 Stranda Stranda
FAKf-0671 Sula-Ymse   1531 2 v/ Jens Hyvik 6030 Langevåg Sula
FAKf-0672 Nerland-arkivet   1531 8000 Nerland, Olav 6037 Eidsnes Sula
FAKf-0673 Ymse   1531 2 Sunde, Reidar   Fiskarstrand Sula
FAKf-0674 Ymse   1504 108 Sandnes, Kåre P.   Lerstad Ålesund
FAKf-0676 Lauget   1504 1 Andersson, Ottar Andre   Ålesund Ålesund
FAKf-0677 Andre   1534 1 Ramkonda, Rita 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0679 Andre   1504 40 Kjærstad, Svein m.fl 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0680 Rindal   1567 110 Rindal Bygdemuseum 6657 Rindal Rindal
FAKf-0681 Ymse   1519 2 Holm, Astrid 6133 Laustad Volda
FAKf-0682 Ymse   1504 2       Ålesund
FAKf-0683 Ledig              
FAKf-0692 Vigra sogelag   1532 11 Molnes, Peder 6040 Vigra Giske
FAKf-0705 Ledig              
FAKf-0706 Ymse   1504 2 Young, Patrick 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0708     1504 2 Rønneberg, Anton J? 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0709 Bendik-saker   1504 30 Johansen, Jan 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0710     1516 125 Osnes, Odd Magnus 6065 Ulsteinvik Ulstein
FAKf-0711 Herøy sogelag HSO-001 1515 1516 Herøy sogelag 6090 Fosnavåg Herøy
FAKf-0713 Ymse   1519 377 Ødegård, Olga v/Sol Ulvestad 6823   Volda
FAKf-0714 Ymse DFMf-013 1519 273 Steinnes, Einar v/Sverre Steinness 6823   Volda
FAKf-0715 Aure kommune   1569 7 Stavnesli, Leif 7206 Hellandsjøen Aure
FAKf-0716 Aure kommune   1569 1 Kjørsvik, Ingrid Oline  6699 Kjørsvikbugen Aure
FAKf-0717 Aure kommune   1569 1 Holten, Kristine 6500 Kristiansund Kristiansund
FAKf-0718 Aure kommune   1569 13 Evensen, Elsatbeth 7000 Stallmesten 4c Trondheim
FAKf-0719 Aure kommune   1569 8 Vitsø, Aarstein 7316 Lensvik Lensvik
FAKf-0720 Aure kommune   1569 9 Hjelen, Eva 6409 Tyttebærsvingen 19 Molde
FAKf-0721 Aure kommune   1569 2 Ertvaag, Ola J. 6693 Mjosundet Halsa
FAKf-0722 Aure kommune   1569 5 Alstad, Erna 7240 Oppdal Oppdal
FAKf-0723 Aure kommune   1569 5 Lesund, Kjell 6698 Lesund Aure
FAKf-0724 Sykkylven   1528 6 Wahl, Inger 6240   Sykkylven
FAKf-0725 Sykkylven   1528 17 Fauske, Per 6230   Sykkylven
FAKf-0726 Sykkylven   1528 4 Helseth, Hilmar 6222 Ikornes Sykkylven
FAKf-0727 Sykkylven   1528 26 Sætre, Jostein 6230   Sykkylven
FAKf-0728 Sykkylven   1528 34 Eidem, Agnes 6230   Sykkylven
FAKf-0729 Sykkylven   1528 11 Grebstad, Kristian 6230   Sykkylven
FAKf-0730 Sykkylven   1528 19 Tandstad, Karsten 6230   Sykkylven
FAKf-0731 Sykkylven   1528 16 Weiberg-Aurdal, Arnold 6230   Sykkylven
FAKf-0732 Sykkylven   1528 3 Weiberg- Aurdal, Nils Petter 6230   Sykkylven
FAKf-0733 Sykkylven   1528 2 Klock, Paul 6230   Sykkylven
FAKf-0734 Sykkylven   1528 8 Andestad, Vidar 6230   Sykkylven
FAKf-0735 Sykkylven   1528 2 Olsen, Edith 6230   Sykkylven
FAKf-0736 Sykkylven   1528 5 Gjævenes, Laure 6230   Sykkylven
FAKf-0737 Sykkylven   1528 14 Skotte, Gunnar 6230   Sykkylven
FAKf-0738 Sykkylven   1528 1 Langeland, Johannes 6230   Sykkylven
FAKf-0739 Sykkylven   1528 2 Lillevik, Erling 6230   Sykkylven
FAKf-0740 Sykkylven   1528 8 Tandstad, Erling 6230   Sykkylven
FAKf-0741 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-001 OG 002 1519 1354 Dalsfjord Fyrmuseum 6133 Dravlaus, Laustad Volda
FAKf-0742 Aarsæther-arkivet   1504 900 FylkesFOTOarkivet 6000   Ålesund
FAKf-0744 Volda, Dalsfjorden   1519 13 Ulvestad, Inge Leif 6133 Lauvstad Volda
FAKf-0745 Volda, Dalsfjorden   1519 52 Nautvik, Solfrid 6120 Folkestad Volda
FAKf-0746 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Nautvik, Marta 6120 Folkestad Volda
FAKf-0747 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Nautvik, Jakob 6120 Folkestad Volda
FAKf-0748 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Rossetvik, Arvik 6120 Folkestad Volda
FAKf-0749 Volda, Dalsfjorden   1519 1 Dalberg, Kåre 6120 Folkestad Volda
FAKf-0750 Volda, Dalsfjorden   1519 9 Nesheim, Randi 6133 Laustad Volda
FAKf-0751 Volda, Dalsfjorden   1519 2 Ulvestad, Harald E.   Frognerseterveien 40 b Oslo
FAKf-0752 Volda, Dalsfjorden   1519 7 Ulvestad, Kjell 6133 Laustad Volda
FAKf-0753 Ymse   1504 6 Rødset, Jan 6010 Gjerdsvegen Ålesund
FAKf-0754 Kystverketet DFMf-008 1504 1 Kystverket, 3.distrikt
Kystverket Midt-Norge
6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0755 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-003 1519 63 Nautvik, Kåre   Dalsfjord Volda
FAKf-0756 Volda, Dalsfjorden   1519 7 Tja….??? 6120 Folkestad Volda
FAKf-0757 Sykkylven   1528 14 Sætre, Bastian 6230   Sykkylven
FAKf-0758 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-004 1519 34 Eidem, Knut     Volda
FAKf-0759 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-005 1519 6 Innselset, Olav   Hovdebygda Volda
FAKf-0760 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-006 1519 2 ?   Hovdebygda Volda
FAKf-0761 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-007 1519 3 ?   Hovdebygda Volda
FAKf-0762 Diverse   1504 4 Ålesund Losse- og lastearbeiderforening 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0763 Diverse   1504 2 Alvik, Therese 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0764 Diverse   1519 10 Velsvik, Åshild 6000 Torvik, Laustad Volda
FAKf-0765 Diverse   1504 1 Bridgeklubben i Ålesund 6002   Ålesund
FAKf-0766 Rindal   1567 442 Bakken, Margot 6667 Rindal Rindal
FAKf-0767 Rindal   1567 136 Halvorsen, Åge Glør 6667 Rindal Rindal
FAKf-0768 Rindal   1567 18 Almberg, Magnar 6667 Rindal Rindal
FAKf-0769 Rindal   1567 3 Almberg, Lars 6667 Rindal Rindal
FAKf-0770 Rindal   1567 17 Vullum, Astrid (Almberg) 6667 Rindal Rindal
FAKf-0771 Rindal   1567 23 Glåmen, Ingrid 6667 Rindal Rindal
FAKf-0772 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-009 1519 39 Folkestadås, Eivind     Volda
FAKf-0773 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-010 1519 37 Kroken, Jon     Volda
FAKf-0774 Diverse   1504 1 v/ Arne Bjørdal     Ålesund
FAKf-0775 Volda, Dalsfjorden DFMf-011 1519 20 Kvangarsnes, Sigvald 6133 Laustad Volda
FAKf-0776 Diverse   1543 138 Dønheim, Kjell 5355 Torvhusvegen 33 Knarrevik
FAKf-0777 Ulstein   1516 47 Ulstein Historielag 6065 Ulsteinvik Ulstein
FAKf-0778 Volda, Dalsfjorden DFMf-012 1519 78 Tønnesen, Turid   Hauge Dalarne Egersund
FAKf-0779     1504 2 Viset, Jens   Åsehøgda Ålesund
FAKf-0780 Skipshistorisk   1504   Nordvest Skipsfartshistorisk Selskap     Ålesund
FAKf-0781 Sandøy sogelag SOS 1546 3 Søholt, Svein Ove 6487 Harøy Sandøy
FAKf-0782 Øvsteberg-samlinga Volda, 1519 29 Ulvestad, Sol 6821 Boks 91, Røysatun, Åsaveien 155a, Sandane Volda
FAKf-0783 P.O.Dybvik-arkivet   1504 32 Dybvik, Peder Otto 6000   Ålesund
FAKf-0784 Diverse   1504 1 Aure, Jens Cristian 6000   Ålesund
FAKf-0785 Diverse   1504 14 Hasund, Einar 6000   Ålesund
FAKf-0786 Diverse     10 Hareide, Gaute     Volda
FAKf-0787 Diverse   1534 4 Kvalsund, Annlaug 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0789 Diverse   1534 1 Hersjevik, Karl 6280 Søvik, Terøy Haram
FAKf-0790 Diverse   1504 1 Rønneberg, Joachim 6009 Larsgårdsveien 42 Ålesund
FAKf-0791 Diverse   1504 50 Vasstrand, Aasta 6000   Ålesund
FAKf-0792 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-014 1519 12 Ulvestad, Kjell 6004 Ålesund Ålesund
FAKf-0793 Ymse   1532 7 Austnes, Solfrid   Godøya, Støbakkvik Giske
FAKf-0794 Ymse   1532 3 Opdahl, Ørnulf   Godøya, Støbakknes Giske
FAKf-0795 Ymse   1520 35 Sundal, Olav   Ørsta Ørsta
FAKf-0796 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-015 1511 70 Ulvestad, Harald   Vanylven Syvde
FAKf-0796 Volda, Dalsfjorden DFMs-015 1519   Ulvestad, Elling      
FAKf-0797 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-016 1520 10 Sætre, Jostein 6150 Ørsta Ørsta
FAKf-0798 Volda, Dalsfjorden DFMs-014 1519 3759 Statsarkivet      
FAKf-0799 Karisaker   1524 1 Magnussen, Bjørg Ytterdal 6210 Valldal Norddal
FAKf-0800?
FAKf-100044
Norddal-basen NOKf-001 1524 512 Div i Norddal 6210 Valldal Norddal
FAKf-0801 Diverse   1504 1 Indrestrand, Inger Johanne 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0802 Bendik-saker   1504 199 Samseth, Tor 6010 Spjelkavik Ålesund
FAKf-0803 Bendik-saker   1504 107 Hollingsæter, Magnar 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0804 Karisaker   1520 98 Bjørdal, Per Gunnar og Jofrid 6150 Ørsta Ørsta
FAKf-0805 Austefjord Museumslag AMUf-001 1519   Austefjord Museumslag 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0806 Diverse   1532 3 Molnes, Geir   Vigra Giske
FAKf-0807 Karisaker   1504 90 Remvik, Kari Krøvel-Velle 6017 Ålesund Ålesund
FAKf-0808 Bendik-saker   1504 10 Paulsen 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0809 Diverse   1504 1 Ullaland, Willy Ole 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0811 Helle, Berte Martha   1504 321 Alnes, Elisabeth Sperre 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0812 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-017 1519 10 Ulvestad, Ove   Laustad Volda
FAKf-0813 Diverse   1519 1 Roaldsnes, Gunnar 6050 Valderøy Giske
FAKf-0814 Diverse   1519 12 Sæther, Noris 6050 Valderøy Giske
FAKf-0815 Karisaker   1520 10 Krøvel, Jens 6150 Ørsta Ørsta
FAKf-0816 Karisaker   1520 32 Krøvel-Velle, Per Rune og Reidun 6150 Ørsta Ørsta
FAKf-0817 Surnadal       Surnadal kommune     Surnadal
FAKf-0820 Surnadal       Surnadal kommune     Surnadal
FAKf-0821 Diverse   1504 2 Rekdal, Bjarne og Magnhild     Ålesund
FAKf-0822 Stranda Sogelag   1525 1 Tøsvik, Susanne 6200 Stranda Stranda
FAKf-0826 Diverse     3 Standal, Arnfinn 6017 Åse Ålesund
FAKf-0827 Haram Senior Fritid-data   1534 14 Orvik, Per 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0829 Haram Senior Fritid-data   1534 30 Bjørnevik, Helge 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0830 Voldasoga - Folkestad   1519 52 Folkestadås, Petra 6120 Folkestad Volda
FAKf-0831 Voldasoga - Folkestad   1519 23 Folkestadås, Eivind 6120 Folkestad Volda
FAKf-0832 Voldasoga - Folkestad   1519 28 Folkestadås, Ellen Holtan 6120 Folkestad Volda
FAKf-0833 Voldasoga - Folkestad   1519 36 Mek, Ståle Dagfinn 6120 Straumshamn, Folkestad Volda
FAKf-0834 Voldasoga - Folkestad   1519 4 Helset, Jakob Kolbein 6120 Bjørkedalen, Folkestad Volda
FAKf-0835 Voldasoga - Folkestad   1519 116 Sollied, Jon-Arild Kvamme 6120 Bjørkedalen, Folkestad Volda
FAKf-0836 Voldasoga - Folkestad   1519 4 Krumsvik, Karl 6120  Folkestad Volda
FAKf-0837 Voldasoga - Folkestad   1519 16 Sollid, Olav 6120  Folkestad Volda
FAKf-0838 Voldasoga - Folkestad   1519 3 Rønnestad, Villy 6120  Folkestad Volda
FAKf-0839 Voldasoga - Folkestad   1519 2 Flote, Svein Kåre 6120  Folkestad Volda
FAKf-0840 Voldasoga - Folkestad   1519 16 Rønnestad, Jostein 6120  Folkestad Volda
FAKf-0841 Voldasoga - Folkestad   1519 13 Folkestad, Johan 6120  Folkestad Volda
FAKf-0842 Haram Senior Fritid-data   1534 2 Steinvik, Arvid 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0843 Haram Senior Fritid-data   1534 57 Søndeland, Kåre 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0844 Haram Senior Fritid-data   1534 3 Hildremyr, Elias 6270 Brattvåg Haram
FAKf-0852 Voldasoga - Straumshamn   1519 1 Straume, Sjur 6120 Straumshamn, Folkestad Volda
FAKf-0853 Voldasoga - Straumshamn   1519 2 Straume, Gjertrud 6120 Straumshamn, Folkestad Volda
FAKf-0854 Voldasoga - Straumshamn   1519 64 Sollid, Jakob 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0855 Voldasoga - Straumshamn   1519 5 Søvik, Annita 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0856 Voldasoga - Straumshamn   1519 9 Følsvik, Kirsti 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0857 Voldasoga - Straumshamn   1519 12 Åsebø, Arne 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0858 Voldasoga - Straumshamn   1519 5 Reite, Elling 6120 Hjartåbygda Volda
FAKf-0859 Voldasoga - Straumshamn   1519 5 Straume, Anne Marie 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0860 Voldasoga - Straumshamn   1519 49 Årviknes, Ola 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0861 Voldasoga - Straumshamn   1519 11 Gilleshammer, Alfhild 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0862 Voldasoga - Straumshamn   1519 7 Follestad, Olav 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0863 Voldasoga - Straumshamn   1519 13 Bjørneset, Sjur 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0864 Voldasoga - Straumshamn   1519 19 Løndal, Paul 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0865 Voldasoga - Straumshamn   1519 17 Følsvik, Idar Ola 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0866 Voldasoga - Straumshamn   1519 9 Bjørneset, Anna 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0867 Voldasoga - Straumshamn   1519 14 Flote, Reidun 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0868 Voldasoga - Straumshamn   1519 9 Bjørneset, Møyfrid 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0869 Voldasoga - Straumshamn   1519 3 Bakke, Torbjørn 6120 Straumshamn,  Folkestad Volda
FAKf-0870 Diverse   1504 9 Sunnmørsposten 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0871 Diverse     206 Velle, Karl 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0872 Diverse   1504 6 Aalesunds Museum 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0873 LEDIG NR   1504 0 LEDIG NR 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0874 LEDIG NR   1504 0 LEDIG NR 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-0875 Voldasoga - Bjørkedalen   1519 48 Løset, Marit 6120 Folkestad, Bjørkedal Volda
FAKf-0876 Voldasoga - Bjørkedalen   1519 1 Baarholm, Arnhild 6120 Folkestad, Bjørkedal Volda
FAKf-0877 Voldasoga - Bjørkedalen   1519 3 Helset, Erlend 6120 Folkestad, Bjørkedalen Volda
FAKf-0878 Voldasoga - Bjørkedalen   1519 8 Løset, Pål Helge 6120 Folkestad, Bjørkedalen Volda
FAKf-0879 Voldasoga - Bjørkedalen   1519 1 Kile, Bjarne 6120 Folkestad, Bjørkedalen Volda
FAKf-0880 Voldasoga - Bjørkedalen   1519 41 Eidseflott, Hans Petter 6120 Folkestad, Bjørkedalen Volda
FAKf-0881 Voldasoga - Bjørkedalen   1519 1 Bjørkedal, ungdomshuset 6120 Folkestad, Bjørkedalen Volda
FAKf-0882 Diverse   1519 2 Eltvik, Sindre 6120 Folkestad, Bjørkedalen Volda
FAKf-0883 Diverse   1531 197 Dybvik, Harald 6120   Sula
FAKf-0884 Diverse   1504 3 Løvoll, Einar A. 6017   Ålesund
FAKf-0885 Diverse   1504 150 Alnes, Sissel Olsen 6017   Ålesund
FAKf-0892 Diverse   1504 1 Thomsen, Olav 6000   Ålesund
FAKf-0893 Diverse   1504 1 Ringdal? 6000   Ålesund
FAKf-0902 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 241 Høydalsvik, Ragnar E. 6110 Austefjord Volda
FAKf-0903 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1520 33 Nupen, Arnfinn 6150 Ørsta Ørsta
FAKf-0904 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 1 Holsvik, Ingunn 6110 Austefjord Volda
FAKf-0905 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 7 Nes, Eva 6110 Austefjord Volda
FAKf-0906 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 21 Ullaland, Åshild 6100 Volda Volda
FAKf-0907 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 21 Nes, Elsa 6100 Hagen 9 Volda
FAKf-0908 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 6 Iversen, Marit 6100 Grandevegen 1 Volda
FAKf-0909 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 25 Botn, Rolf 6110 Austefjord Volda
FAKf-0910 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 11 Hamre, Målfrid 6110 Austefjord Volda
FAKf-0911 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 4 Langenes, Oddvin 6110 Austefjord Volda
FAKf-0912 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 20 Skare, Tordis og Ivar 6110 Austefjord Volda
FAKf-0913 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 7 Osdal, Sigmund 6110 Austefjord Volda
FAKf-0914 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 6 Kalvatn, Peder K. 6110 Austefjord Volda
FAKf-0915 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 5 Kalvatn, Harald P. 6110 Austefjord Volda
FAKf-0916 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 25 Nes, Karstein 6110 Austefjord Volda
FAKf-0917 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 36 Høydalsvik, Håkon 6100 Volda Volda
FAKf-0918 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 2 Håvik, Lars 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0919 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 4 Otterdal, Åse 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0920 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 12 Ullaland, Hans 6100 Fransvg. 11 Volda
FAKf-0921 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 4 Engjaberg, Sigmund 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0922 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 1  Eriksen, Else Langvatn 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0923 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 3 Osdal, Sigurd 6100 Volda Volda
FAKf-0924 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 122 Gjesdal, Kåre 6100 Volda Volda
FAKf-0925 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 1 Åslid, Einar 6110 Austefjord Volda
FAKf-0926 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 78 Ryste, Signy 6150 Hovdebygda Ørsta
FAKf-0928 Bendik-saker     59 Skog, Steinar 3050 Sagveien 4 Mjøndalen
FAKf-0929 Haug-Strømmen-arkivet   1504 1200 Strømmen, Sissel Haug   Straumen Skodje
FAKf-0930 Gjemnes, Silsethhytta     179 Gjemnes kommune, Silsethytta   Straumen Gjemnes
FAKf-0940 Ulstein-Widerøe mm   1516 6 Ulstein kommune 6065 Ulsteinvik Ulstein
FAKf-0960 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 13 Olsen, Odd 6100 Volda Volda
FAKf-0961 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 23 Høydal, Magnar 6110 Austefjord Volda
FAKf-0962 Volda-Voldasoga-Austefjorden   301 9 Berg, Gerhard     Oslo
FAKf-0963 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1520 81 Høydalsvik, Gerd 6150 Ørsta Ørsta
FAKf-0964 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 47 Høydalsvik, Kjell Oddvar 6110 Høydal Volda
FAKf-0965 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 12 Håvik, Arndis 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0966 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 34 Kalvatn, Erik 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0967 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 23 Fossheim, Borghild 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0968 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 60 Årvik, Torgeir 6100 Volda Volda
FAKf-0969 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 51 Håvik, Nils 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0970 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 18 Rotevatn,  Johanne R. 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0971 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 72 Austefjord Museum 6110 Austefjorden Volda
FAKf-0972 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 62 Høydal, Gunnar 6110 Austefjord Volda
FAKf-0973 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 9 Hamre, Kjell 6110 Austefjord Volda
FAKf-0974 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 5 Aarset, Hans 6110 Austefjord Volda
FAKf-0975 Volda-Voldasoga-Austefjorden   1519 14 Høydalsvik, Oddvar E. 6110 Austefjord Volda
FAKf-0977 Diverse   1504 1 Gjerde, Marianne 6014 Øvste Nakken 16,  (på Lerstad). Ålesund
FAKf-0978 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-018 1504   Kystverket v/ Norvald Nesse     Ålesund
FAKf-0979 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-019 1519 38 Egset, Noralf 6100   Volda
FAKf-0980 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-020 16 7 Olden, Torvald 7168 Lysøysund Afjord
FAKf-0981 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-021   8 Olsen, Julie Hammer   Haugesund Haugesund
FAKf-0982 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-022 1519 3 Garen, Terje 6133 Laustad Volda
FAKf-0983 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-023 1519 1 Klepp, Rolf 6133 Laustad Volda
FAKf-0984 Dalsfjord Fyrmuseum - DFM DFMf-024 1519 30 Mork, Oddvar 6133 Løvik, Lauvstad Volda
FAKf-0985 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 3 Reite, Elling 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0986 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 31 Humberset, Ester Reite 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0987 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 17 Berg, Egil 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0988 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 21 Homberset, Ola H. 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0989 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 16 Vadstein, Per 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0990 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 15 Furnes, Oddvin 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0991 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 11 Homberset, Reidar 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0992 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 5 Løvøy, Lillian 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0993 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 4 Osvold, Borghild 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0994 Voldasoga-Hjartåbygda   1519 13 Humberset, Petra 6100 Hjartåbygda Volda
FAKf-0997 Diverse   1531 6 Slinning, Knut - Naadland, Trine 6002 Giske Giske
FAKf-0999 Ledig         0    
FAKf-1001 Bendik-saker   1504 13 Alvik, Ivar 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-100100 Storegjerde-arkivet SASf-001 1514 7364 Sande Sogelag 6140 Larsnes Sande
FAKf-100135 Sæfland-arkivet FAKf-0010 1520 100 Sæfland, Ragna (død) 6100 Aldersboligene Volda
FAKf-100136 Stranda Sogelag FAKf-0825 1525 776 Fivelstad, Johan Steffen 6200 Movegen 79 Stranda
FAKf-100151, 152, 153 Sunndal-arkivet SU-0095, SU-0096,
SU-W00
1563 4018 Sunndal kommune 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100157 Stranda Sogelag FAKf-0846 1525 30 Henning, Geir 6200 Stranda Stranda
FAKf-100158 Stranda Sogelag FAKf-0847 1525 54 Sørheim, Liv 6200 Stranda Stranda
FAKf-100159 Stranda Sogelag FAKf-0848 1525 20 Lied, Petter Erling 6200 Stranda Stranda
FAKf-100160 Stranda Sogelag FAKf-0849 1525 37 Opsvik, Kjell 6200 Fagerliveien 64 Stranda
FAKf-100161 Stranda Sogelag FAKf-0850 1525 23 Vangen, Per Gunnar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100162 Stranda Sogelag FAKf-0851 1525 28 Drege, Sverre 6200 Stranda Stranda
FAKf-100185 Sekken Museum SEKf-001 1502 103 Sekken Museum 6418 Sekken Molde
FAKf-100187 Simonnæs-arkivet ÅM-95005 1504 20000 Aalesunds Museum 6002 Rasmus Rønnebergs gt. 16 Ålesund
FAKf-100196 Skorgevik-samlinga FAKf-0306 1504 95 Skorgevik, Gunnar 0   Ålesund
FAKf-100198 Stiftinga Severinbrauta FAKf-0678 1524 504 Stiftinga Severinbrauta 6215 Eidsdal Norddal
FAKf-1002 Bendik-saker   1504 236 Ulvestad, Terje 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-100205 Sunndal-arkivet SU-0001 1563 135 Sunndal kommune 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100213 Stranda Sogelag FAKf-0886 1525 110 Kalvø, Annlaug 6200   Stranda
FAKf-100214 Stranda Sogelag FAKf-0887 1525 14 Hagen, Jørund 6200   Stranda
FAKf-100215 Stranda Sogelag FAKf-0888 1525 16 Habostad, Arne 6200   Stranda
FAKf-100216 Stranda Sogelag FAKf-0889 1525 71 Habostad, Herdis 6200   Stranda
FAKf-100217 Stranda Sogelag FAKf-0890 1525 24 Almås, Kristian 6200   Stranda
FAKf-100218 Stranda Sogelag FAKf-0891 1525 49 Kjølen, Randi 6200   Stranda
FAKf-100219 Stranda Sogelag FAKf-0707 1525 46 Furset, Svein Arne 6200 Møreg. 3 Stranda
FAKf-100228 Stranda Sogelag FAKf-0894 1525 12 Osvik, Johannes 6200   Stranda
FAKf-100229 Stranda Sogelag FAKf-0895 1525 53 Sylte, Torgeir 6200 Strandveien 183 Stranda
FAKf-100230 Stranda Sogelag FAKf-0896 1525 55 Langlo, Gunnar 6200 Strandveien 183 Stranda
FAKf-100231 Stranda Sogelag FAKf-0897 1531 19 Midtgård, Torbjørn 6037 Eidsnes Sula
FAKf-100232 Stranda Sogelag FAKf-0898 1525 54 Gjerde, Ole 6200 Hevsdalsvegen 14 Stranda
FAKf-100233 Stranda Sogelag FAKf-0899 1525 33 Habostad, Jon 6200 Habostad Stranda
FAKf-100234 Stranda Sogelag FAKf-0900 1525 22 Gynge, Grete 6200 Habostad Stranda
FAKf-100235 Stranda Sogelag FAKf-0901 1525 30 Teigen, Odd Helge 6200 Fagerlivn. 66 Stranda
FAKf-100242 Tingvoll kommune TKO-001 1560 1100 Tingvoll kommune 6630 Tingvoll kommune Tingvoll
FAKf-100243 Aamelfot-arkivet FAKf-0562 1519 621 Mårstøl, Åsta   Dalsfjorden Volda
FAKf-100244 Sunnmøre Museum SM-F001   1149 Sunnmøre Museum 0    
FAKf-100250 Fiksdal-arkivet FAKf-0472 1535 2932 Tomren, Liv Kjellaug 6393 Tomrefjord Vestnes
FAKf-100251 Stranda Sogelag FAKf-0931 1525 95 Gjerde, Jørgen 6200 Stranda Stranda
FAKf-100252 Stranda Sogelag FAKf-0932 1525 90 Mork, Signy 6200 Krissenvn. 5 Stranda
FAKf-100253 Stranda Sogelag FAKf-0933 1525 9 Ansok, Karly 6212 Liabygda Stranda
FAKf-100254 Stranda Sogelag FAKf-0934 1525 89 Overå, Magne 6212 Liabygda Stranda
FAKf-100255 Stranda Sogelag FAKf-0935 1525 10 Myrestrand, Eldri 6200 Joslettvegen 1 Stranda
FAKf-100256 Stranda Sogelag FAKf-0936 1525 53 Gjerde, Ingri 6200 Gjerde Stranda
FAKf-100257 Stranda Sogelag FAKf-0937 1525 21 Kjellstad, Oddveig 6218 Hellesylt Stranda
FAKf-100258 Stranda Sogelag FAKf-0938 1525 30 Langlo, Oddhild og Lars 6200 Tegane Stranda
FAKf-100268 Ørskog Historielag FAKf-0939 1504 37 Selnes, Bente Lid 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100276 Stranda Sogelag FAKf-0941 1525 88 Lunde, Anne Marie 6200 Langlovn. 44 Stranda
FAKf-100278 Stranda Sogelag FAKf-0942 1525 5 Lunde, Martin 6200 Stranda Stranda
FAKf-100279 Stranda Sogelag FAKf-0943 1504 4 Vinje, Terje 6012 Ålesund Ålesund
FAKf-100280 Stranda Sogelag FAKf-0944 1525 14 Habostad, Kjell Otto 6200 Stranda Stranda
FAKf-100281 Stranda Sogelag FAKf-0945 1525 44 Bjørdal, Magnus 6200 Barlia Stranda
FAKf-100282 Stranda Sogelag FAKf-0946 1525 137 Fivelstad, Karin Osvik 6200 Ødegårdsveien 68 Stranda
FAKf-100283 Stranda Sogelag FAKf-0947 1525 115 Torgersen, Edgar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100284 Stranda Sogelag FAKf-0948 1525 53 Maråk, Lars 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100285 Stranda Sogelag FAKf-0949 1525 57 Mjelva, Karl 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100286 Stranda Sogelag FAKf-0950 1525 52 Knivsflå, Guri 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100287 Stranda Sogelag FAKf-0951 1525 43 Westerås, Per 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100288 Stranda Sogelag FAKf-0952 1525 76 Solhaug, Liv og Per 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100289 Stranda Sogelag FAKf-0953 1525 30 Gjørva, Annbjørg 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100290 Stranda Sogelag FAKf-0954 1525 52 Møll, Marit 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100291 Stranda Sogelag FAKf-0955 1525 33 Gausdal, Erling 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100292 Stranda Sogelag FAKf-0956 1525 1 Møll, Geir 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100293 Stranda Sogelag FAKf-0957 1525 80 Oplenskedal, Klara 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100294 Stranda Sogelag FAKf-0958 1525 1 Frøysa, Ragnhild K. L. 6216 Geiranger Stranda
FAKf-100295 Stranda Sogelag FAKf-0959 1525 173 Mølsæter,  Idar 6414 Molde Molde
FAKf-100298 Norddal-Astor Furseth NOKf-002 1524 670 Furseth, Astor 6210 Valldal Norddal
FAKf-100298 Norddal-arkiv FAKf-1159 1524 13 Furseth, Astor 6210 Valldal  
FAKf-100305 Ørskog Historielag FAKf-0976 1523 102 Gjære, Åse Karin 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-100311 Surnadal SDf-0073A (FAKf-0818)   370 Surnadal kommune     Surnadal
FAKf-100311 Surnadal FAKf-0819   4565 Surnadal kommune     Surnadal
FAKf-100322 Ørskog Historielag FAKf-0995   8 Brandal, Oddbjørg   Sjøholt Volda
FAKf-100323 Lyshol-arkivet FAKf-0996 1528 937 Møbelfaglig Senter 6230 Aure Sykkylven
FAKf-100333 Sanden-arkivet FAKf-0100 1573 223 Smøla Museum 6577 Nordsmøla Smøla
FAKf-100334 Smøla FAKf-0101 1573 27 Fredly, Kjell Egil 6580 Vestsmøla Smøla
FAKf-100335 Legernes-familie FAKf-1000   732 Strand, Aasta-Marie Sveino 6012 Jomarka 14 Ålesund
FAKf-100336 Sunndal-arkivet SU-0002 1563 66 Sunndal kommune 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100337 Sunndal-arkivet SU-0003 1563 75 Gravem, Tor Helge v/ 6612 Fjørevegen 46, Grøa Sunndal
FAKf-100338 Sunndal-arkivet SU-0004 1563 34 Vreim, Halvor 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100339 Sunndal-arkivet SU-0005 1563 50 Sunndal kommune 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100343 KinoReklame FAKf-1005 1504 500 Flatmark, Jan Olav 6000 Ålesund  
FAKf-100350 Haram Senior Fritid-data FAKf-0828 1534 850 Fjørtoft, Ivar 6270 Brattvåg Haram
FAKf-100355 Sunndal-arkivet SU-006 1563 43 Simonhjell, Magnhild og Einar 6610 Øksendal Sunndal
FAKf-100356 Sunndal-arkivet SU-007 1563 11 Skansen, Aslaug 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100357 Sunndal-arkivet SU-008 1563 16 Valset, Tora 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100358 Sunndal-arkivet SU-009 1563 2 Valset, Jon 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100359 Sunndal-arkivet SU-010 1563 24 Øverås, Peder 6610 Øksendal Sunndal
FAKf-100360 Sunndal-arkivet SU-011 1563 3 Brandstad, Annbjørg 6610 Øksendal Sunndal
FAKf-100361 Sunndal-arkivet SU-012 1563 25 Innerdal, Arne 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100362 Sunndal-arkivet SU-013 1563 9 Bakken, Asbjørn 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100363 Sunndal-arkivet SU-014 1563 9 Ødegård, Margit 6610 Øksendal Sunndal
FAKf-100364 Sunndal-arkivet SU-015 1563 1 Meisal, Ingunn 6610 Øksendal Sunndal
FAKf-100365 Sunndal-arkivet SU-016 1563 4 Thorvaldsen, Målfrid 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100366 Sunndal-arkivet SU-017 1563 25 Smiseth, Ola J. 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100367 Sunndal-arkivet SU-018 1563 116 Johnsen, Jan Oddbjørn Kolmann 6612 Grøa Sunndal
FAKf-100368 Sunndal-arkivet SU-019 1563 56 Torske, Bernhard 6612 Grøa Sunndal
FAKf-100370
FAKf-0712
Sandøy kommune
inkl Widerøe
SAK- 1546 2000 Sandøy kommune 6487 Harøy, Sandshavn Sandøy
FAKf-100377 Kristiansund div. FAKf-1074 1503 407 Giske, Ivar Seljesæter 6015 Teistholmveien 28 Kristainsund
FAKf-100378 Ekroll-arkivet FAKf-0089 1534 10000 Ekroll, Peter   Tennfjord Haram
FAKf-100380 Stranda Sogelag FAKf-1051 1525 69 Opsvik, Ivar N. 6200   Stranda
FAKf-100381 Stranda Sogelag FAKf-1052 1525 47 Tryggestad, Bjørg 6200   Stranda
FAKf-100382 Stranda Sogelag FAKf-1053 1525 22 Ødegård, Atle 6260   Skodje
FAKf-100383 Stranda Sogelag FAKf-1054 1525 6 Ringstad, Hans Petter 6200   Stranda
FAKf-100384 Stranda Sogelag FAKf-1055 1525 36 Frøysa, Nils P. 6200   Stranda
FAKf-100385 Stranda Sogelag FAKf-1056 1525 24 Hole, Erling 6200   Stranda
FAKf-100387 Stranda Sogelag FAKf-1057 1525 38 Stadheim, Fredrik 6200   Stranda
FAKf-100388 Stranda Sogelag FAKf-1058 1525 4 Tryggestad, Ivar 6200   Stranda
FAKf-100389 Stranda Sogelag FAKf-1059 1525 142 Brekke, Per 6200   Stranda
FAKf-100390 Stranda Sogelag FAKf-1060 1525 1 Langlo, Stein Eldar 6200   Stranda
FAKf-100391 Stranda Sogelag FAKf-1061 1525 1 Stranda Omsorggsenter 6200   Stranda
FAKf-100392 Stranda Sogelag FAKf-1062 1525 9 Solli, Lars 6200   Stranda
FAKf-100393 Stranda Sogelag FAKf-1063 1525 18 Solbakken, Arne 6200   Stranda
FAKf-100394 Stranda Sogelag FAKf-1064 1525 15 Rudi, Oddny 6200   Stranda
FAKf-100395 Stranda Sogelag FAKf-1065 1525 5 Frøysa, Knut 6200   Stranda
FAKf-100396 Stranda Sogelag FAKf-1066 1525 9 Kleppe, Gunnvor 6200   Stranda
FAKf-100397 Stranda Sogelag FAKf-1067 1525 30 Hauso, Borghild 6200   Stranda
FAKf-100398 Stranda Sogelag FAKf-1068 1525 2 Hole, Knut O. 6200   Stranda
FAKf-100399 Stranda Sogelag FAKf-1069 1525 4 Hauge, Torunn 6200   Stranda
FAKf-100400 Stranda Sogelag FAKf-1070 1525 75 Tryggestad, Arne Inge 6200   Stranda
FAKf-100414 Sunndal-arkivet SU-020 1563 8 Innerdal, Ingvar 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100415 Sunndal-arkivet SU-021 1563 6 Innerdal, Olav H. 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100416 Sunndal-arkivet SU-022 1563 2 Hagen, Magne 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100417 Sunndal-arkivet SU-023 1563 15 Opdøl, Idar 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100418 Sunndal-arkivet SU-024 1563 13 Ulvund, Helga 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100419 Sunndal-arkivet SU-025 1563 10 Søderberg, Jorunn Marie 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100421 Sunndal-arkivet SU-026 1563 11 Sanden, Marie 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100422 Sunndal-arkivet SU-027 1563 6 Furu, Knut 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100423 Sunndal-arkivet SU-028 1563 10 Kommunehuset, Øksendal 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100424 Sunndal-arkivet SU-029 1563 1 Stangvik, Inge Petter 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100425 Sunndal-arkivet SU-030 1563 2 Blindheim, Reidun 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100426 Sunndal-arkivet SU-031 1563 37 Ulvund, Mali 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100427 Sunndal-arkivet SU-032 1563 19 Innerdal, Anne Mo 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100428 Sunndal-arkivet SU-033 1563 5 Røskarhaug, Oline 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100429 Sunndal-arkivet SU-034 1563 20 Skei, Astrid 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100430 Sunndal-arkivet SU-035 1563 25 Mulvik, Magne 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100431 Landbruksmuseet FAKf-0034 1535 250 Amdam, Rolv 6384 Vikebukt Vikebugt
FAKf-100432 Diverse FAKf-1080 1504 14 Grebstad, Ingeborg Valderhaug 6050 Valderøy Giske
FAKf-100445 Sunndal-arkivet SU-038 1563 24 Rødset, Ola 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100446 Sunndal-arkivet SU-039 1563 56 Flatvad, Lars Opdøl 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100447 Sunndal-arkivet SU-040 1563 15 Grøtan, Emilie 6620 Ålvundeid Sunndal
FAKf-100448 Leikvin-samlinga SU-L01 og FAKf-0426 1563 287 Sunndal kommune, Leikvin kulturminnepark 6600 Leikvin, Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100448 Sunndal-arkivet SU-041 1563 1 Sjølseth, Sigrid Bodil 6610 Øksendal Sunndal
FAKf-100449 Sunndal-arkivet SU-042 1563 243 Sjølseth, Sigrid Bodil 6610 Øksendal Sunndal
FAKf-10045 Stranda Sogelag FAKf-1085 1528 75 Tynes, Dagmar   Sykkylven Sykkylven
FAKf-100455 Stranda Sogelag FAKf-1086 1525 24 Berge, Anne Marie Glomset 6200 Stranda Stranda
FAKf-100456 Ledig nr   1525   Lyngstad, Aslaug   Stranda  
FAKf-100457 Stranda Sogelag FAKf-1087 1525 9 Hjelle, Lars 6200 Stranda Stranda
FAKf-100458 Stranda Sogelag FAKf-1088 1525 10 Lyngstad, Aslaug 6200 Stranda Stranda
FAKf-100459 Stranda Sogelag FAKf-1089 1525 8 Langlo, Sveinung 6200 Stranda Stranda
FAKf-100460 Stranda Sogelag FAKf-1090 1525 61 Dalen Grendalag 6200 Stranda Stranda
FAKf-100461 Stranda Sogelag FAKf-1091 1525 62 Berge, Hans O. 6200 Stranda Stranda
FAKf-100462 Stranda Sogelag FAKf-1092 1525 14 Furset, Jostein 6200 Stranda Stranda
FAKf-100463 Stranda Sogelag FAKf-1093 1525 15 Emdal, Hermann 6200 Stranda Stranda
FAKf-100464 Stranda Sogelag FAKf-1094 1525 15 Framhus, Johanne 6200 Stranda Stranda
FAKf-100465 Stranda Sogelag FAKf-1095 1525 6 Engeset, Torgny 6200 Stranda Stranda
FAKf-100466 Stranda Sogelag FAKf-1096 1525 25 Lien, Steinar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100467 Stranda Sogelag FAKf-1097 1525 42 Emdal, Petter Arne 6200 Stranda Stranda
FAKf-100468 Stranda Sogelag FAKf-1098 1525 1 Johansen, Dagfinn 6200 Stranda Stranda
FAKf-100469 Stranda Sogelag FAKf-1099 1525 4 Helset, Oddmund 6200 Stranda Stranda
FAKf-100470 Stranda Sogelag FAKf-1100 1525 16 Thunem, Ståle 6200 Stranda Stranda
FAKf-100491 Div FAKf-1101 1514 1 Bergersen, Berge 6084 Larsnes Sande
FAKf-100506 Mork-arkivet ÅM-95009 1519 55 Aalesunds Museum 6002   Ålesund
FAKf-100506 Diverse ÅM-95010 1519 34 Aalesunds Museum 6002   Ålesund
FAKf-100506 Holmbu-bilder ÅM-95012 1504 6 Aalesunds Museum     Ålesund
FAKf-100506 Diverse ÅM-95013 1504 7 Aalesunds Museum     Ålesund
FAKf-100507 Haram - div FAKf-1083 1534 765 Nilssen, Inger Marie Almås  6006 Harhauggata 24 Ålesund
FAKf-100508 Ørskog Historielag FAKf-1105 1504 10 Holen, Roe M. 6013 Ålesund Ålesund
FAKf-100509 Ørskog Historielag FAKf-1106 1523 46 Tøsse, Kristian 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100510 Ørskog Historielag FAKf-1107 1523 9 Osvik,  Gunnar 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100511 Gamle Kvernes bygdemuseum FAKf-0480 1554 354 Gamle Kvernes Bygdemuseum 6530 Gamle Kvernes Bygdemuseum  Averøy
FAKf-100515 Ålesund Politiforening FAKf-1109 + FAKf-1200 + div 1504 700 Sunnmøre Politidistrikt 6001 Ålesund Ålesund
FAKf-100518 Widerøe-arkivet
Ulstein kommune
FAKf-0927.W 1516 686 Ulstein kommune 6065 Ulsteinvik Ulstein
FAKf-100520   FAKf-0476 1532 2 Giskeødegård, Kårstein 6052   Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0699 1532 43 Roald, Agnes P. 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0689 1532 5 Blindheimsvik, Viggo 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0690 1532 29 Molnes, Toril Helene 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0703 1532 8 Blindheim, Johan B. 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0704 1532 1 Vigra Sogelag 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0684 1532 20 Blindheim, Jostein O. 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0685 1532 11 Rørvik, Otto 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0686 1532 31 Melseter, Sigurd 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0687 1532 8 Roald, Sjur 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0688 1532 2 Rørvik, Ole E. 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0691 1532 4 Røsvik, Hans Ivar 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0693 1532 19 Lie, Marta 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0694 1532 7 Roaldsand, Martinus 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0695 1532 13 Haram, Inger 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0696 1532 15 Roald, Ola 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0700 1532 14 Haugen, Liv 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0701 1532 30 Synnes, Jorunn 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0702 1532 13 Blindheim, Karl K. 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0697 1532 13 Flem, Peder 6040 Vigra Giske
FAKf-100520 Vigra sogelag FAKf-0698 1532 20 Roald, Olav Sindre 6040 Vigra Giske
FAKf-100522   FAKf-0103 1532 37 Blindheim, Borge   Giske Giske
FAKf-100523   FAKf-0105 1532 4 Giske, Olav Knut   Vigra Giske
FAKf-100524   FAKf-0108 1532 21 Lyngstad, Kaspar     Giske
FAKf-100525   FAKf-0114 1532 1 Valkve, Ottar   Vigra Giske
FAKf-100526   FAKf-0115 1532 5 Bonsaksen, Atle   Vigra Giske
FAKf-100530 Moa-arkivet ÅM-95002 1504 24937 Aalesunds Museum 6004   Ålesund
FAKf-100531 Widerøe-Smøla FAKf-1104.W 1573 386 Smøla kommune 6570   Smøla
FAKf-100532 Dale-arkiv FAKf-0533 1504 6000 Dale, Alv 6004 Hatlasvingen allé Ålesund
FAKf-100549 Diverse FAKf-0788   874 Haram "Inner Wheel" 6270 Brattvåg Haram
FAKf-100560 Haram - div FAKf-1081 1534 189 Almås, Kari 6270 Brattvåg Haram
FAKf-100587 Ørskog historielag FAKf-1163 1535 11 Skillbrei, Gunnveig Marie Sollid 0    
FAKf-100589 Ørskog historielag FAKf-1164 1535 36 Hatlen, Harald Arnkjell 6240 Amskulevegen 40 Ørskog
FAKf-100590 Ørskog historielag FAKf-1165 1534 24 Sæter, Ingrid 6240 Ørskog  
FAKf-100591 Ørskog historielag FAKf-1166 1535 9 Jansen, Marit Oddrun 1061 Oslo  
FAKf-100592 Ørskog historielag FAKf-1167 1534 13 Ørskog historielag 6240 Ørskog  
FAKf-100593 Ørskog historielag  FAKf-1168 1534 34 Daugstad, John 6240 Ørskog  
FAKf-1006+7+8 Ullaland-familie     300 Ullaland, Villy, Lise og Dagfinn 6000   Ålesund
FAKf-100601 Volda FAKf-0675 1519 244 Hamre, Helga   Austefjorden Volda
FAKf-100602 Sunndal-bygdebok FAKf-1171 1563 13 Forseth, Gunnar 6613 Gjøra Sunndal
FAKf-100603 Sunndal-bygdebok FAKf-1172 1563 10 Hjellmo, Nils 6613 Gjøra Sunndal
FAKf-100604 Sunndal-bygdebok FAKf-1173 1563 10 Klingøy, Margot 6613 Gjøra Sunndal
FAKf-100605 Sunndal-bygdebok FAKf-1175 1563 2 Fossheim, Samfunnshuset 6622 Ålvundfjord, Fossheim Sunndal
FAKf-100606 Sunndal-bygdebok FAKf-1176 1563 3 Seljebø, Jorunn Merete R. 6622 Ålvundfjord, Fossheim Sunndal
FAKf-100607 Sunndal-bygdebok FAKf-1177 1563 69 Holsbøvåg, Kjell Ove 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100611 Sunndal-bygdebok  FAKf-1178 1563 6 Fossum, Tommy   Oppdal Oppdal
FAKf-100613 Sunndal-bygdebok FAKf-1179 1563 1 Gravem, Asbjørn 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100616 Sunndal-bygdebok FAKf-1180 1563 13 Lundli, Per 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100617 Sunndal-bygdebok FAKf-1181 1563 22 Gikling, Oddvar 6612 Grøa Sunndal
FAKf-100618 Sunndal-bygdebok FAKf-1182 1563 12 Grøa Samfunnshus 6612 Grøa Sunndal
FAKf-100619 Sunndal-bygdebok FAKf-1183 1563 20 Dalsbø, Håkon 6612 Grøa Sunndal
FAKf-100620 Sunndal-bygdebok FAKf-1184 1563 4 Romfo, Ole Jostein 6612 Grøa Sunndal
FAKf-100621 Sunndal-bygdebok FAKf-1185 1563 1 Johansen, Arne 6613 Gjøra Sunndal
FAKf-100622 Sunndal-bygdebok FAKf-1186 1563 33 Tøftvang, Ole 6613 Gjøra Sunndal
FAKf-100623 Sunndal-bygdebok FAKf-1187 1563 48 Sunndal folkebibliotek 6600 Sunndalsøra Sunndal
FAKf-100633 Sunndal-bygdebok FAKf-1188 1563 11 Ranheim, Gunnvor 6612 Grøa Sunndal
FAKf-100635 Ørskog Historielag FAKf-1195   42 Sollid, Johan Ludvig   Bærum Bærum
FAKf-100639 Ørskog Historielag FAKf-0810 1523 9 Eide, Ingrid Sveen 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100640 Ørskog Historielag FAKf-1219 1523 29 Abelseth, Øystein 6240 Sjøholt Ørskog
FAKf-100643 Ørskog Historielag FAKf-1220 1523 9 Sæter, Jens Torgeir 6600 Stranda Stranda
FAKf-100644 Ørskog Historielag FAKf-1221 1523 7 Amdam, Hanna Marie 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100645 Ørskog Historielag FAKf-1222 1523 22 Fauske, Hans Petter 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100646 Ørskog Historielag FAKf-1223 1523 3 Sjøholt, Peter Martin 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100648 Ørskog Historielag FAKf-1224 1523 1 Braute, Magne 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100649 Ørskog Historielag FAKf-1225 1523 38 Vaksvik, Tore 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-100654 Wiik-arkivet FAKf-0743 1504 424 Olsen, Berta Matland 6000   Ålesund
FAKf-100657 Velle-arkivet, Martin Velle FAKf-1170 15 8550 Velle, Roar Arne 6150 Ørsta  
FAKf-100658 FylkesFOTOarkivet FAKf-1227 1504 16 FylkesFOTOarkivet 6001 Ålesund Ålesund
FAKf-100659 Stranda Sogelag FAKf-1201 1525 3 Ringstad, Anders 6200 Stranda Stranda
FAKf-100660 Stranda Sogelag FAKf-1202 1525 17 Gjærde, Asbjørn 6200 Stranda Stranda
FAKf-100661 Stranda Sogelag FAKf-1203 1525 1 Hagen, Gunvor 6200 Stranda Stranda
FAKf-100662 Stranda Sogelag FAKf-1204 1525 15 Tunold, Henry 6200 Stranda Stranda
FAKf-100663 Stranda Sogelag FAKf-1205 1525 18 Persen, Ingebjørg 6200 Stranda Stranda
FAKf-100664 Stranda Sogelag FAKf-1206 1525 16 Holen, Ingrid 6200 Stranda Stranda
FAKf-100665 Stranda Sogelag FAKf-1207 1525 49 Sand, Ingunn 6200 Stranda Stranda
FAKf-100666 Stranda Sogelag FAKf-1208 1525 30 Skarbø, Jan Roar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100667 Stranda Sogelag FAKf-1209 1525 2 Framhus, Johanne 6200 Stranda Stranda
FAKf-100669 Stranda Sogelag FAKf-1210 1525 1 Furset, Magnar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100670 Stranda Sogelag FAKf-1211 1525 137 Aakernes, Nils Ragnar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100671 Stranda Sogelag FAKf-1212 1525 4 Sve, Oddbjørn 6200 Stranda Stranda
FAKf-100672 Stranda Sogelag FAKf-1213 1525 2 Langlo, Oddhild 6200 Stranda Stranda
FAKf-100673 Stranda Sogelag FAKf-1214 1525 37 Gjærde, Ottar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100674 Stranda Sogelag FAKf-1215 1525 51 Overvoll, Otto Herman 6200 Stranda Stranda
FAKf-100675 Stranda Sogelag FAKf-1216 1525 1 Støyva, Ragnvald 6200 Stranda Stranda
FAKf-100676 Stranda Sogelag FAKf-1217 1525 6 Ringstad, Sjur 6200 Stranda Stranda
FAKf-100677 Stranda Sogelag FAKf-1218 1525 11 Belsby, Steinar 6200 Stranda Stranda
FAKf-100687 Ørskog historielag FAKf-1231 15 17 Seberg, Asbjørn 4616 Kristiansand Ørskog
FAKf-1009 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 21 Eidheim, Leiv 6150 Omsorgssenteret Volda
FAKf-100xxx Sekken Museum SEKf-002 1502 377 Eik 6418 Sekken Molde
FAKf-1010 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 8 Berkvik, Steinar 6100 Berknes Volda
FAKf-1011 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 24 Kalvatsvik, Jofrid 6100 Berknes Volda
FAKf-1012 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 20 Garvin, Dagfrid   Ekornsporet  20, Asker Asker
FAKf-1013 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 12 Skotte, Eldbjørg Eithun 2640 Byrevegen 74 Vinstra
FAKf-1014 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 6 Liadal, Inger B.   Liadal Ørsta
FAKf-1015 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 10 Tangen, Hildur 6100 Aramlida (?) Volda
FAKf-1016 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 19 Yksnøy, Kjell 6100 Seljebakken 14, Yksnøy Volda
FAKf-1017 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 11 Bjerknes, Emma 6100   Volda
FAKf-1018 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 15 Yksnøy, Jon 6100   Volda
FAKf-1019 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 1 Bjerknes, Odd 6100   Volda
FAKf-1020 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 7 Bjerkvik, Margrete og Svein 6100   Volda
FAKf-1021 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 7 Bjerkvik, Ole 6100   Volda
FAKf-1022 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 12 Eidheim, Marit 6100 Eidheim Volda
FAKf-1023 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 2 Høgskulen i Volda 6100   Volda
FAKf-1024 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 3 Lid, Andreas A. 6100 Berknes Volda
FAKf-1025 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 9 Grendahuset "Lidatun" 6100 Berknes Volda
FAKf-1026 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1520 6 Hovde, Berit 61 Vallabøen Ørsta
FAKf-1027 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 14 Lid, Asbjørn 61 Lid, Gatene Volda
FAKf-1028 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 12 Kalvatn, Mari-Ann 6100 Berknes Volda
FAKf-1029 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 14 Ragnseter(?), Oddbjørg Yksnøy 6120 Folkestad Volda
FAKf-1030 Volda-Voldasoga-Lid, Berknes   1519 14 Lid, Ove 6100 Berknes Mobtlf: 9093 6496 Volda
FAKf-1031 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 9 XXXXX 6100   Volda
FAKf-1032 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 11 Lid, Magnar 6100   Volda
FAKf-1033 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 9 Eikrem, Asbjørn 6100 Egset Volda
FAKf-1034 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 10 Aarflot, Inger 6100 Egset Volda
FAKf-1035 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 14 Egset, Bjarne 6100 Egset Volda
FAKf-1036 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 10 Ytrestøl, Per 6100   Volda
FAKf-1037 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 23 Håskjold, Knut 6100 Håskjold Volda
FAKf-1038 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 7 Kolås, Hilde 6100 Gamleveien 8 Volda
FAKf-1039 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 5 Liaskar, Morten 6100 Liaskar Volda
FAKf-1040 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 8 Håskjold, Fritjov 6100 Hovdebygda Volda
FAKf-1041 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 8 Mork, Turid og Per 6100 Mork Volda
FAKf-1042 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 3 Rørvik, Kirsten 6100 Mork Volda
FAKf-1043 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 11 Sørheim, Birgit Barstad 6100 Eikrem Volda
FAKf-1044 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 9 Aarflot, Terje 6100   Volda
FAKf-1045 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 4 Mork, Vigdis 6100 Mork Volda
FAKf-1046 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 16 Liaskar, Oddmund 6100 Liaskar Volda
FAKf-1047 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 8 Skare, Tordis 6110 Austefjorden Volda
FAKf-1048 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 21 Bratten, Elsa 6100 Mork Volda
FAKf-1049 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 23 Aarflot, Sjur 6100 Nedre Ekset Volda
FAKf-1050 Volda-Voldasoga-Morkabygda   1519 14 Ytrestøy, Sigrid 6100 Ytrestøyl Volda
FAKf-1071 FHL - Firskeri- og havbruk..   1536 105 Fiskeri- og havbruksnæringens landsforbund 6001 Røysegata 15 Ålesund
FAKf-1072 Ørskog div.   1536 60 Hatle, Reidar     Vestnes
FAKf-1073 Kristiansund div.   1503 300 Giske, Ivar Seljesæter 6015 Teistholmveien 28 Kristainsund
FAKf-1075 Diverse   1536 1 Griethuysen, Jan van     Holalnd
FAKf-1076 Slagvollbakkan-arkivet-Rindal   1567 500 Rindal Bygdemuseum 6557   Rindal
FAKf-1077 Rønneberg-arkivet   1504 10 Rønneberg, Anton 6000   Ålesund
FAKf-1078 Fladmark   1504 2 Fladmark, Petter Ludvig 6000   Ålesund
FAKf-1079 Karisaker   1504 1 Flø, Reidun v/KariRemvik 6017 Ålesund Ålesund
FAKf-1082 Bendik-saker   1504 22 Ukjent 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-10xxxx Sekken Museum SEKf-003 1502 195 Gaasø, Rolf 6418 Sekken Molde
FAKf-10xxxx Sekken Museum SEKf-004 1502 182 Vestad, Reidar 6418 Sekken Molde
FAKf-1102 Div FAKf-1102 1514 2 Myrstad, Einar 6084 Larsnes Sande
FAKf-1108 Ørskog Historielag   1523 2 Ørskog Skyttarlag v/ Jon Skjelten 6240 Ørskog Ørskog
FAKf-1110 Karisaker   1504 65 Standal, Arnfinn 6017   Ålesund
FAKf-1112 Diverse - Giske   1528   Voldstad, Egil 6200 Stranda Stranda
FAKf-1113 Diverse   1528 114 Vangsmo, Otto 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-1114 Engvig   1528 1 Engvig, Jan Gunnar 6 Kristiansund Kristiansund
FAKf-1115 Div   1504 3 Rohdin, Sverre 6000 Ålesund Ålesund
FAKf-1116 Diverse   1503 145 Ørbog, Eirik 1776 Rødsveien 29, HALDEN Halden
FAKf-1117 Widerøe-Aure   1569   Aure kommune      
FAKf-1120 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 47 Driveklepp, Ragna og Oddvar 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1121 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 10 Nedrelid, Åslaug 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1122 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 1 Myklebust, Olav 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1123 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 7 Heltne, Jac. 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1124 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 10 Nupen, Stein 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1125 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 7 Hoggen, Liv 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1126 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 7 Aasen, Inger 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1127 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 20 Volda Bygdetun 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1128 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 30  Mjånes, Anne L. 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1129 Volda-Voldasoga-Vikebygda   1519 39 Eidheim, Marit 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1130 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 86 Lothe, Lars 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1131 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 3 Sørheim, Bjarne 6000 Vikebygda Volda
FAKf-1132 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 2 Håvik, Helge 6100 Volda Volda
FAKf-1133 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 8 Buset, Kirsten 6100 Volda Volda
FAKf-1134 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 2 Halkjelsvik, Jarle Røys 6100 Volda Volda
FAKf-1135 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 15 Fossheim, Ola 6100 Volda Volda
FAKf-1136 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 3 Gaustad, Toril 6100 Volda Volda
FAKf-1137 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 29 Lied, Randi 6100 Volda Volda
FAKf-1138 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 5 Heltne, Gunnar 6100 Volda Volda
FAKf-1139 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 3 Kriken, Alfhild og Olav 6100 Volda Volda
FAKf-1140 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 270 Geitvik, Bente 6100 Volda Volda
FAKf-1141 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 17 Eikrem, Vidar 6100 Volda Volda
FAKf-1142 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 40 Torbjørnsen, Cecilie 6100 Volda Volda
FAKf-1143 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 3 Bjørlykke, Reidun Åsly 6100 Volda Volda
FAKf-1144 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 2 Klepp, Ove 6100 Volda Volda
FAKf-1145 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 31 Volda bygdetun 6100 Volda Volda
FAKf-1146 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 68 Volda bygdetun 6100 Volda Volda
FAKf-1146 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 68 Volda bygdetun 6100 Volda Volda
FAKf-1147 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 71 Volda bygdetun 6100 Volda Volda
FAKf-1147 Volda-Voldasoga-Sentrum   1519 71 Volda bygdetun 6100 Volda Volda
FAKf-1158 Herøy kystmuseum HKf-001 1515 29 Herøy kystmuseum 6070 Tjørvåg  
FAKf-1160 Lektor Kristian Bugge ÅM-8083 1504 129 Aalesunds Museum 6002    
FAKf-1162 Kursetgjerde       IKA 0    
FAKf-1169 Velle-arkivet, Martin Velle   1535 40000 FylkesFOTOarkivet i Møre og Romsdal 6002 Ålesund  
FAKf-1169 Diverse   1503 6 Øverland, Per 7044 Trondheim  
FAKf-1174 Sunndal-bygdebok   1563 275 Watten, Inger 6622 Ålvundfjord Sunndal
FAKf-1190 Mulvik-arkivet   1563 48 Mulvik, Magne 66 Ålvundfjord Sunndal
FAKf-1228 Speider-arkivet   1504 40 Indrestrand, Inger-Johanne 6001 Ålesund Ålesund
FAKf-1229 Steffensen   1504 1 Steffensen, Christian J. 6001 Ålesund Ålesund
FAKf-1230 Oksavik-arkivet   1534 3000 Oksavik, Olgunn   Brattvåg Haram

 

(Sist oppdatert: 5.des. 2013)